Українські та білоруські діти - жертви порноіндустрії

22.04 08:21    
Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, кожні троє з чотирьох дітей охоче діляться приватною інформацією в інтернеті.
Понад 30% дитячої порнографії в інтернеті розміщують провайдери з СНД. Найчастіше у порнографічних роликах та фото знімають дітей з України та Білорусі.


Це дані міжнародної правозахисної організації "End Child Prostitution Child Pornography & Trafficking of Children for Sexual Purposes" (ECPAT International). У середу під егідою цієї організації в Києві відбувається міжнародна конференція "Безпека дітей в інтернеті".


Сьогодні через всесвітню мережу дедалі частіше пропагується негативний контент, який у більшості випадків переглядають саме підлітки, сказала в інтерв’ю "Німецькій хвилі" представниця ECPAT International на території СНД Ольга Швед. "Діти розповідають, що вони не тільки мають доступ до порнопродукції і що їх там використовують, а й те, що вони отримують досить негативні контенти, наприклад, фільми про насильство, жорстокість, расизм, фашизм. Це все несе інтернет".


Лоббі інтернет-компаній у Верховній раді

Попри відсутність в Україні закону про регулювання роботи в інтернет-просторі, представниця ECPAT International відзначає прогрес українських правоохоронців у боротьбі з кіберзлочинцями. За минулий рік розкрили 14 таких злочинів. Втім, у судах всі ці справи "розсипалися" через несерйозне ставлення суддів до таких злочинів, констатує Швед. Вона вважає, що через сильне лоббі українських провайдерів, які не зацікавлені втрачати свої прибутки, депутати Верховної ради не ухвалюють законодавство про безпеку в інтернеті.

Тому, за словами правозахисниці з ECPAT, діти безконтрольно довіряють свої особисті дані співрозмовникам в інтернет-чатах, а злочинці ними користуються. "Діти довіряють тому, з ким спілкуються і хто сидить на тому боці за комп’ютером. Це може бути зовсім інша людина, ніж та, за яку вона себе видає. І це небезпечно. З цим повязують і пограбування квартир, бо дитина багато розповіла, що є в квартирі і коли нікого не має вдома. А цим користуються ті, кому це потрібно".


Діти - безмежно довірливі

Сьогодні інтернетом користуються вже понад 10 мільйонів українців. З них кілька мільйонів - діти. Понад 60 відсотків цих дітей та підлітків щодня розмоляють в інтернет-чатах. Троє з чотирьох дітей, які працюють в режимі он-лайн, охоче поділяться приватною інформацією про себе та свою сім’ю в обмін на товари і послуги. А кожна п’ята дитина щорічно стає мішенню зловмисників.

Deutche Welle

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:21
В Харьковской области провалились под лед и утонули дво ...
Вчора 18:50
17 лютого: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:10
За фактом захоплення українського судна відкрито кримін ...
Вчора 17:39
18 лютого робота КПВВ «Мар’їнка» буде тимчасово призупи ...
Вчора 17:10
Мандрівника із Африки прикордонники затримали біля корд ...
Вчора 23:12
У фокусі нашого Уряду - людина. Уряд звітує про «Топ-10 ...
Вчора 23:09
Розвиток патронатних сімей є одним із пріоритетів Мінсо ...
Вчора 23:06
Олексій Гончарук: Уряд захищає людей праці: цивілізован ...
Вчора 23:03
МОЗ прозвітувало про готовність до безпечної евакуації ...
Вчора 22:58
Гончарук: За два тижні державні банки вже видали доступ ...
Вчора 16:29
На Житомирщині у колодязі виявили тіло 18-річної дівчин ...
Вчора 16:05
У Житомирі поблизу торговельно-розважального центру вия ...
Вчора 10:44
У Житомирі кривава різанина закінчилась вбивством
14 лютого 13:13
У Житомирі затримали підозрюваного у крадіжці ста тисяч ...
14 лютого 10:35
СБУ затримала організатора та учасників міжрегіональног ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення