Оберіть свого лікаря для якісних медичних послуг, як це зробили вже понад 636 тисяч жителів області

18.09 16:55    
В Україні триває медична реформа, яка цьогоріч в першу чергу стосується медзакладів первинної ланки - поліклінік. Переваги отримують як пацієнти, так і лікарі. Кожен другий житель області вже підписав декларацію з сімейним лікарем.На Житомирщині з Національною службою охорони здоров’я заключили договори 61 медичний заклад та підписали декларації 829 лікарів. Станом на 18 вересня 2018 року вже 636 445 жителів Житомирщини обрали свого лікаря (51,8% від населення регіону). За інформацією управління охорони здоров’я ОДА, у 16 адміністративних одиницях області підписали декларації з терапевтами та педіатрами понад 50% пацієнтів.Усі укладені декларації діють безстроково, а процедура підписання – є безкоштовною.Пацієнт сам обирає собі лікаряКожен може обрати собі того лікаря, якому довіряє своє здоров’я та здоров’я своїх дітей. Відтепер пацієнт необмежений лише можливостями свого дільничного лікаря в поліклініці за місцем проживання, і незобов’язаний відвідувати лише цього лікаря, незалежно від його професійних чи людських якостей. Завдяки реформі отримує право вільного вибору. З обраним лікарем пацієнт підписує договір щодо надання медичних послуг.Пацієнт не прив’язаний до медзакладу за місцем проживанняДо того ж повністю скасовується прив’язка до географічного місця проживання. Тобто дільничних лікарів вже не буде, а їхнє місце посідають сімейні спеціалісти. Таким чином вся родина може обслуговуватися одним медичним працівником, не потрібно дорослим ходити до одного фахівця, а дітей водити до іншого.Пацієнт отримує пакет медпослуг, які 100% є безкоштовними

Пацієнт отримує фінансові гарантії, що надані йому медичні послуги будуть повністю оплачені державою. Закон гарантує повну оплату державою екстреної, первинної та паліативної допомоги. В оплачену державою послугу входять: консультації лікаря (необмежена кількість разів), профілактичні огляди, базові аналізи, рецепти на доступні ліки, довідки та листи непрацездатності.

Завжди буде на 100% оплачене ведення вагітності, пологи та лікування дітей. Цього вимагають міжнародні Конвенції про права дитини та про захист материнства, ратифіковані Україною.До обов’язків сімейного лікаря також входять вакцинація, профілактичні огляди, візити додому (за рішенням лікаря).Безкоштовні медичні послуги для пацієнта, оплачені державою:- Діагностика і лікуванняСімейні лікарі, терапевти і педіатри спостерігатимуть за вашим станом здоров’я чи станом здоров’я вашої дитини, ставитимуть діагнози та лікуватимуть найбільш поширені хвороби, травми, отруєння. За потреби ваш лікар дасть направлення до фахівця вторинної чи третинної допомоги – лора, ендокринолога, хірурга тощо – чи буде консультуватись з ним щодо вашого лікування.Так само терапевти, педіатри та сімейні лікарі вестимуть пацієнтів із хронічними захворюваннями та станами. Сімейний лікар може вести пацієнтів будь-якого віку, педіатр – дітей від народження і до 18 років, а терапевт – від 18 років і старше.- Пакет безоплатних аналізів і досліджень:

Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою;

Загальний аналіз сечі;

Глюкоза крові;

Загальний холестерин;

Вимірювання артеріального тиску;

Електрокардіограма;

Вимірювання ваги, зросту, окружності талії;

Швидкий тест на вагітність;

Швидкий тест на тропонін;

Швидкі тести на ВІЛ, вірусні гепатити.- Ведення неускладненої вагітностіЛікар може взяти вагітну на облік до 12 тижнів. Коли є необхідність або вимагає протокол, він направить вагітну до акушера-гінеколога.- Огляди дітей до 3-х роківПісля народження дитини педіатр або сімейний лікар має проводити планові обов’язкові огляди, навіть коли дитина здорова: 10 оглядів лікаря і 6 оглядів медсестри у перший рік життя, 2 огляди у другий рік життя, і 1 огляд у три роки.- Паліативна допомогаСпостереження та оцінка стану важкохворого пацієнта, виписування рецептів для лікування больового синдрому.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 19:37
При Міністерстві у справах ветеранів України буде створ ...
Вчора 19:32
Усі КПВВ в районі проведення операції Об’єднаних сил пр ...
Вчора 19:26
На Луганщині правоохоронці виявили підземний трубопрові ...
Вчора 19:21
П’яту річницю визволення Маріуполя відсвяткували в райо ...
Вчора 19:15
На Харківщині прикордонники затримали партію товарів на ...
Сьогодні 12:57
Під час пожежі в ужгородському кафе врятовано працівник ...
Сьогодні 12:53
Викрито військовослужбовця Львівського прикордонного за ...
Сьогодні 12:48
Одесская область: спасатели ликвидировали пожар в метал ...
Сьогодні 12:42
16 червня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 12:36
Львовская область: при пожаре в летней кухне погиб чело ...
Вчора 13:28
У Житомирі затримали автокрадія. ФОТО
12 червня 22:17
На хабарі затримано слідчого Житомирського райвідділенн ...
12 червня 12:56
У Житомирі через повідомлення про небезпечні предмети е ...
11 червня 11:20
Подробиці зникнення в Бангладеш спортсменів з Житомирщи ...
10 червня 12:24
У Житомирі маршрутка збила 8-річного хлопчика
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення