Кандидати у патронатні вихователі на Житомирщині завершили базовий курс навчання

06.02 10:11    
Наприкінці минулого року розпочалося навчання кандидатів у патронатні вихователі в області. Наразі вже завершився базовий курс, попереду ще навчання з надання домедичної допомоги та виїзні заняття для родин кандидатів у патронатні вихователі.

Базовий курс навчання «професійних батьків» тривав 9 тренінгових занять. Житомирський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки МБО «Партнерство «Кожній дитині» проводили навчання кандидатів у патронатні вихователі та їх добровільних помічників.

Тренер за Програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі в Житомирській області Тетяна Піка повідомила, що наразі кандидати готуються до проходження навчання з надання першої домедичної допомоги та виїзних занять для сім’ї кандидатів у патронатні вихователі. Навчатися продовжують п’ять сімей кандидатів Малина, Коростишівського, Новоград-Волинського та дві сім’ї з Хорошівського районів.

«Сподіваюсь, що після проходження всіх етапів навчання вже в березні-квітні розпочнуть роботу професійні патронатні вихователі, які поповнять лави вже діючих на теренах України патронатних сімей», - зазначає Тетяна Піка.

За словами тренера за Програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі в Житомирській області, навчання пройшло швидко, корисно та плідно. Кандидати із цікавістю виконували запропоновані тренерами вправи, робили домашні завдання. Також відмічає участь психологів у тренінгах для майбутніх патронатних вихователів, які допомогли учасникам зрозуміти власні почуття та необхідність навчального процесу.

«Успіхів нам в цій благородній місії – порятунок дитини та підтримка її сім'ї. Хто з нами, приєднуйтесь!», - наголошує Тетяна Піка.

Нагадаємо, що обов’язковою умовою для патронатних вихователів є наявність добровільного помічника. Це родич (чоловік, жінка, брат, сестра, мама, тато, тощо), який проживає на одній території з кандидатом у патронатні вихователі.

«Добровільний помічник має допомагати патронатному вихователю. Навіть заміняти його у разі необхідності. Тому це обов’язкова умова. І навчання проходять обидва: і кандидат у вихователі, і його помічник», - наголошує регіональний тренер.

Якщо ви маєте бажання пройти навчання та надавати послугу патронату над дитиною, тоді телефонуйте до Житомирського обласного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді за телефоном: (0412) 47-09-92, (0412) 47-44-85.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:36
16 жовтня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Вчора 18:26
На Херсонщині прикордонники врятували від браконьєрів ч ...
Вчора 17:50
Податкова міліція викрила схему, за якою ввозилися в Ук ...
Вчора 17:47
«Спринтер» з харчуванням для м’язів та «Трафік» з сигар ...
Вчора 17:26
600 дол пропонували за пропуск в Україну росіянина
Вчора 23:21
Кіберполіція та Торгово-промислова палата України підпи ...
Вчора 23:16
Мінекоенерго створило робочу групу для опрацювання перс ...
Вчора 23:12
Денис Малюська: Співпраця у сфері юстиції сприятиме змі ...
Вчора 23:08
Євгеній Горовець: Кабінет Міністрів впроваджує механізм ...
Вчора 23:04
Вступ у дію постанови 815 призупинено на 30 днів
Вчора 16:40
Прокуратурою Житомирщини розпочато кримінальне провадже ...
Вчора 15:14
Трагічно загинув депутат Житомирської міської ради Вале ...
15 жовтня 14:21
СБУ затримала медика військово-лікарської комісії Житом ...
15 жовтня 11:19
На Житомирщині кривава різанина закінчилася вбивством
10 жовтня 12:40
В Житомирській області діють банди пройдисвітів та шахр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення