22 травня Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Житомирської міської ради відзначить 7 річницю з дня відкриття

15.03 11:00    
Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Житомирської міської надає комплексну допомогу дітям різних захворювань, що призводять до соціальної дезадаптації. У центрі застосовуються новітні технології комплексної реабілітації із використанням сучасного обладнання.

У закладі створені необхідні умови для реабілітації та виховання. Тут діти почувають себе комфортно, затишно, покращують фізичний стан, розкривають свої здібності, здобувають навички поведінки в побуті, спілкування з однолітками, знаходять сили і бажання радіти життю, і бути такими як інші.

«Завданням центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів є надання психолого-педагогічної, фізичної, соціальної реабілітації. Батьки, чиї діти мають статус дитини інваліда та потребують особливих форм соціальної реабілітації, звертаються сюди за допомогою», – зазначає методист Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Тетяна Рясновська.

На сьогодні центр відвідує 127 дітей з обмеженими можливостями. Це діти від 2 до 18 років із церебральним паралічем, синдромом Дауна, аутизмом, розумовою відсталістю, епілепсією, генетичними захворюваннями, затримкою психічного чи фізичного розвитку. Фахівці центру надають їм послуги з психологічної, педагогічної, логопедичної корекції, масажу, лікувальної фізкультури, логопедичного масажу, соціально-побутової адаптації, фізіотерапевтичні послуги.

«Для того, щоб отримати послуги з реабілітації в нашому Центрі, батьки звертаються в департамент соціальної політики міської ради за направленням. При цьому надають працівникам департаменту медичний висновок, що дитина має інвалідність, свідоцтво про народження дитини та засвідчують місце реєстрації», - наголосила Тетяна Рясновська.

Головні зусилля колективу концентруються на процесі комплексної соціальної реабілітації, пошуку нових ефективних форм та методів розв’язання складної проблеми – дитячої інвалідності.

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради, розташований за адресою: вулиця Святослава Ріхтера, 23.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:38
23 березня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзд ...
Сьогодні 17:32
Правоохоронці Об’єднаних сил завадили незаконному перем ...
Сьогодні 16:09
Тернопольская область: привычка курить в постели - едва ...
Сьогодні 11:17
Одесские спасатели ликвидировали пожар в одноэтажном зд ...
Сьогодні 11:16
Полтавская область: во время тушения пожара пожарные сп ...
Сьогодні 13:12
Мінекономрозвитку презентує туристичні можливості 11 ре ...
Сьогодні 13:06
Прикордонники запобігли браконьєрській діяльності у Кар ...
Сьогодні 12:59
В Виннице СБУ разоблачила на взятке полицейского
Сьогодні 12:54
Спортсмени-прикордонники повертаються з міжнародних спо ...
Сьогодні 12:48
На Одещині на кордоні затримали авто, що викрали в Німе ...
Сьогодні 12:10
У Житомирі прямо в лікарні пограбували медичних працівн ...
21 березня 08:44
Житомирянка постачала цукерки з амфетаміном в СІЗО Іван ...
20 березня 09:57
У Житомирі затримали чоловіка, засудженого за спричинен ...
20 березня 08:44
На Київщині поліцейський застосував табельну зброю, щоб ...
13 березня 17:13
У Житомирі затримано чоловіка, який у залі суду погрожу ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення