22 травня Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Житомирської міської ради відзначить 7 річницю з дня відкриття

15.03 11:00    
Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Житомирської міської надає комплексну допомогу дітям різних захворювань, що призводять до соціальної дезадаптації. У центрі застосовуються новітні технології комплексної реабілітації із використанням сучасного обладнання.

У закладі створені необхідні умови для реабілітації та виховання. Тут діти почувають себе комфортно, затишно, покращують фізичний стан, розкривають свої здібності, здобувають навички поведінки в побуті, спілкування з однолітками, знаходять сили і бажання радіти життю, і бути такими як інші.

«Завданням центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів є надання психолого-педагогічної, фізичної, соціальної реабілітації. Батьки, чиї діти мають статус дитини інваліда та потребують особливих форм соціальної реабілітації, звертаються сюди за допомогою», – зазначає методист Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Тетяна Рясновська.

На сьогодні центр відвідує 127 дітей з обмеженими можливостями. Це діти від 2 до 18 років із церебральним паралічем, синдромом Дауна, аутизмом, розумовою відсталістю, епілепсією, генетичними захворюваннями, затримкою психічного чи фізичного розвитку. Фахівці центру надають їм послуги з психологічної, педагогічної, логопедичної корекції, масажу, лікувальної фізкультури, логопедичного масажу, соціально-побутової адаптації, фізіотерапевтичні послуги.

«Для того, щоб отримати послуги з реабілітації в нашому Центрі, батьки звертаються в департамент соціальної політики міської ради за направленням. При цьому надають працівникам департаменту медичний висновок, що дитина має інвалідність, свідоцтво про народження дитини та засвідчують місце реєстрації», - наголосила Тетяна Рясновська.

Головні зусилля колективу концентруються на процесі комплексної соціальної реабілітації, пошуку нових ефективних форм та методів розв’язання складної проблеми – дитячої інвалідності.

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради, розташований за адресою: вулиця Святослава Ріхтера, 23.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:12
22 травня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 17:35
Громадянин Туреччини намагався вивезти до РФ викрадене ...
Сьогодні 17:17
У Держприкодонслужбі тривають збори з інспекторським ск ...
Сьогодні 16:49
На Львівщині українець розгулював з боєприпасами непода ...
Сьогодні 15:29
Морська охорона забезпечує захист і режим свободи відкр ...
Вчора 18:23
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на ср ...
Вчора 15:47
Рева: Агенція НАТО з підтримки надає колосальну допомог ...
Вчора 15:38
Навіщо вакцинуватися дорослим, - пояснює Ольга Стефаниш ...
Вчора 15:34
У Тернопільській області розроблена дорожня карта рефор ...
Вчора 15:21
Городские новости в Интернете: Их объективность и опера ...
20 травня 15:57
ТОП-посадовця, який вимагав «відкат» за будівельні робо ...
20 травня 08:40
Киянин та двоє мешканців Черкащини постраждали під час ...
18 травня 18:50
У Житомирі під вартою та цілодобовим домашнім арештом п ...
17 травня 21:48
Як столичні ТОП-керівники вимагали «відкат» за підписан ...
17 травня 18:59
В.о. Голови ДСЗУ викрито на отриманні 480 тис грн за пі ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення