У Житомирі водоканал модернізував підвищувальну насосну станцію на вул. Велика Бердичівська

08.11 15:29    
КП “Житомирводоканал” модернізувало підвищувальну насосну станцію на вул. Велика Бердичівська, 8, яка подає воду у багатоповерхові житлові будинки, які знаходяться на цій вулиці. Відтепер на станції працює нове енергоефективне насосне обладнання європейського виробництва.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Сергій Кондратюк зауважив, що одним із найважливіших результатів від впровадження проекту стане значна економія витрат на енергоносії:
“Головний економічний ефект модернізації станції — 75 % економії електроенергії. Термін окупності — від 3 до 4 років. Це той ефект, яким сьогодні наші інвестори (і Світовий банк, і Європейський банк реконструкції, й інші, які готові прийти сюди, в Україну, у Житомир) захоплюються, який вони підтримують і у який готові вкладати гроші”.

До реконструкції насосна станція споживала 520 кВт на тиждень, зараз — 120 кВт. За рахунок модернізації лише цієї станції водоканал заощаджуватиме близько 5000 грн на місяць та зекономить на експлуатаційних витратах, бо сучасне обладнання не потребуватиме ремонту.

Сергій Кондратюк зауважив, що влада спільно з водоканалом і надалі працюватиме над модернізацією устаткування підприємства водопровідно-каналізаційного господарства:
“Ми сподіваємося на те, що нам вдасться замінити усі насосні станції у місті. Враховуючи те, що водоканалу у минулому році виповнилося 120 років, ми усі прекрасно розуміємо, у якому стані знаходяться наші інженерні мережі. І лише останні 3 — 4 роки вкладаються серйозні кошти (зокрема водоканал нарешті почав вкладати і свої гроші) у енергозберігаюче обладнання”.

За словами Сергій Кондратюка, це дозволить у майбутньому знизити темпи зростання тарифів, оскільки коливання ціни на енергоносії значно впливають на рівень собівартості послуг з водопостачання та водовідведення.

Житомирський водоканал реконструював уже 5 каналізаційних та 8 водопровідних насосних станцій. Завдяки модернізації устаткування, підприємство планує з кожним роком ставати більш енергоефективним та менш енергозалежним адже у структурі витрат виробництва видатки на електроенергію складають близько 30%.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:57
В.о Голови ДАБІ Олена Костенко відсторонює від виконанн ...
Сьогодні 19:24
Участникам организованной группировки, уличенным СБУ по ...
Сьогодні 19:23
СБУ блокировала в Киеве работу «ботофермы»
Сьогодні 18:49
29 січня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 18:28
Киевские пожарные ликвидировали пожар в многоэтажке в П ...
Вчора 11:58
Роль рекламы в успешном развитии бизнеса: От фирменного ...
27 січня 22:46
Современные бильярдные клубы: От новейшего оборудования ...
27 січня 11:57
Высокооплачиваемая работа – залог стабильности и финанс ...
26 січня 12:58
Стабильная работа – залог жизненного успеха
25 січня 20:37
Современное рукоделие и бисер: От креативности – до кра ...
Сьогодні 17:32
На Житомирщині потерпілі від трудового рабства розповіл ...
Вчора 21:01
У Житомирі через скандальне будівництво АЗС стосовно за ...
Вчора 17:40
Зник 16-річний юнак, який поїхав до своєї сестри у Жито ...
Вчора 11:34
СБУ викрила на корупції начальника сектору кримінальної ...
27 січня 14:17
У Житомирі прямо на вулиці молодики вчинили бійку
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення