Громадськості пропонують долучитися до обрання директора обласного міжрайонного діагностичного центру, що у м. Коростені

08.11 15:52    
Житомирська обласна рада, відповідно до вимог чинного законодавства, розпочинає формування конкурсної комісії, яка обиратиме директора комунального некомерційного підприємства «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені».

До складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я у рівній кількості мають входити дев’ять осіб, зокрема представники органу управління, представники трудового колективу закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу та представники громадських організацій.

Тому Житомирська обласна рада запрошує громадські організації долучитися до обрання керівника комунального медичного закладу. Членами комісії можуть бути представники, делеговані громадськими об'єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров'я або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об'єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та погоджені громадською радою при органі управління - по одній особі від кожного громадського об'єднання.

Не може входити до складу конкурсної комісії особа щодо якої є документально підтверджена інформація про:

- наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
- накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов'язане з корупцією правопорушення - протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
- наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються в обласну раду протягом 15 днів з моменту оприлюднення цього оголошення.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 43-21-44; 43-21-45.

Після формування конкурсна комісія визначиться з кваліфікаційними вимогами до претендентів на посаду директора зазначеного комунального підприємства та оголосить про проведення конкурсу тощо.

Наразі на комунальному некомерційному підприємстві «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» обов’язки директора виконує Олександр Гутевич.

Нагадаємо, що до 19 листопада триває прийом пропозицій від громадських організацій щодо кандидатур, які увійдуть у склад конкурсної комісії з обрання директора Житомирського обласного краєзнавчого музею.

Також нагадаємо, що Житомирська обласна рада оголосила конкурси на посади керівників краєзнавчого музею та обласного міжміського бюро технічної інвентаризації

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:57
В.о Голови ДАБІ Олена Костенко відсторонює від виконанн ...
Сьогодні 19:24
Участникам организованной группировки, уличенным СБУ по ...
Сьогодні 19:23
СБУ блокировала в Киеве работу «ботофермы»
Сьогодні 18:49
29 січня: Ситуація в контрольних пунктах в’їзду-виїзду ...
Сьогодні 18:28
Киевские пожарные ликвидировали пожар в многоэтажке в П ...
Вчора 11:58
Роль рекламы в успешном развитии бизнеса: От фирменного ...
27 січня 22:46
Современные бильярдные клубы: От новейшего оборудования ...
27 січня 11:57
Высокооплачиваемая работа – залог стабильности и финанс ...
26 січня 12:58
Стабильная работа – залог жизненного успеха
25 січня 20:37
Современное рукоделие и бисер: От креативности – до кра ...
Сьогодні 17:32
На Житомирщині потерпілі від трудового рабства розповіл ...
Вчора 21:01
У Житомирі через скандальне будівництво АЗС стосовно за ...
Вчора 17:40
Зник 16-річний юнак, який поїхав до своєї сестри у Жито ...
Вчора 11:34
СБУ викрила на корупції начальника сектору кримінальної ...
27 січня 14:17
У Житомирі прямо на вулиці молодики вчинили бійку
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення