Після підвищення тарифів на проїзд житомиряни почали активніше користуватися безготівковим розрахунком

16.01 19:05    
Після підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті житомиряни почали активніше користуватися безготівковим розрахунком. Це пов’язано з тим, що розраховуватися карткою чи смартфоном за допомогою QR-коду більш вигідно, ніж готівкою.

За даними управління транспорту і зв’язку міської ради, за перші 5 днів кількість безготівкових розрахунків у міському електротранспорті зросла майже у 6 разів, в комунальних автобусах – у 5.

Якщо говорити про приватні маршрутки, де запрацювали валідатори, то в період з 10.01.2020 по 14.01.2020 житомиряни здійснили 21 480 операцій в безготівковій формі.

Під час брифінгу 16 січня заступник міського голови Олександр Шевчук дав відповідь на найпоширеніші запитання від житомирян.

1. Відривний квиток: На сьогодні можна видавати обидва види квитків, тож відривний квиток законний. В подальшому планується перехід на єдиний квиток.

2. Учнівський транспортний квиток: Найкращий варіант для учнів –транспортна картка для учнів, яка діє в комунальному електротранспорті. В приватних маршрутках та комунальних автобусах вартість проїзду для учнів становить 3 гривні в період навчання.

3. Стосовно технічних збоїв програми при розрахуванні карткою: Всі валідатори було перепрограмовано. Поодинокі випадки технічних збоїв наразі усуваються перепрошиванням. Транспортна ж картка працює без зауважень.

4. Стосовно пільгових категорій: Пільгові категорії мають право безкоштовного проїзду в міському транспорті їздять безоплатно( учасники АТО та члени сімей загиблих учасників АТО; учасники бойових дій та інваліди війни; особи з інвалідністю I та II та особи, що супроводжують осіб з інвалідністю I групи; учасники ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, діти-сироти, діти з інвалідністю та особи, які їх супроводжують, діти з багатодітних сімей).

5. Нічний тариф: з 22:00 до 6:00 комунальний транспорт працює за нічним тарифом. Вартість проїзду для всіх категорій громадян становить 10 грн.

6. Картка житомирянина: На цей момент видано 21 тисячу Карток житомирянина для пільговиків. Заявки на її отримання продовжують прийматися.

7. Транспортна карта: Її транспортний додаток читається всіма валідаторами та працює у всьому міському транспорті – як у комунальному, так і в приватному.

8. Тарифи для пенсіонерів: У Житомирі пенсіонери за віком їздять в міському електротранспорті безоплатно. В комунальних автобусах та приватних маршрутках для пенсіонерів за віком з 10.00 до 16.00 діє пільговий тариф – 3 гривні. В інший час – на загальних підставах.

9. Стосовно відсутності чи несправності валідатора у транспорті: У разі відсутності чи несправності валідатора в автобусах, вартість проїзду складає 3 грн. Якщо карта заблокована банком, на карті немає коштів чи відсутня функція безконтактної оплати – валідатор її не приймає і це не є приводом сплачувати 3 гривні.

10.Стосовно конфліктів, які виникають у міському транспорті: У кожній маршрутці має бути телефон перевізника та гарячої лінії управління транспорту Житомирської міської ради - 47- 07- 09 (телефонувати з 9:00 по 18:00). Щоб швидше виправляти недоліки та технічні збої, про проблеми при оплаті в транспорті варто інформувати управління транспорту міської ради.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:02
Офіційне спростування неправдивої інформації щодо прони ...
Вчора 19:16
Недекларування статків мером Одеси: другу справу скеров ...
Вчора 17:37
Чотири вантажних автомобілі МК Червоного Хреста перетну ...
Вчора 17:21
Нічна афера контрабандистів на західному кордоні зазнал ...
Вчора 16:36
Браконьєрів із сітками затримали неподалік кордону з Бі ...
Вчора 23:33
Маємо зберегти доступ людей до пошти та підвищити якіст ...
Вчора 23:30
Уряд затвердив вимоги до оформлення і використання митн ...
Вчора 23:27
На придбання житла для ВПО Уряд виділив 5,6 мільйона гр ...
Вчора 23:24
Денис Шмигаль: Новий механізм ПСО сприятиме фінансовому ...
Вчора 23:21
Уряд підтримав лібералізацію міжнародних вантажних авто ...
04 серпня 13:28
На Житомирщині до 6 років за гратами засуджено командир ...
04 серпня 11:21
Житомирянин потрапив на гачок Інтернет-шахрая
03 серпня 17:38
У Житомирі СБУ викрила на корупції посадовця Державної ...
03 серпня 12:08
Інспектор відділу протидії кіберзлочинам Житомирщини по ...
03 серпня 10:39
Військовий та його дружина постануть перед судом за те, ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення