Депутати продовжують підготовку до чергової сесії обласної ради

25.02 15:15    
Депутати відпрацювали у постійній комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку та постійній комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села. Взяли участь у роботі комісії перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Одним із питань, що були розглянуті депутатами був звіт директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Леоніда Мініча про виконання обласного бюджету на 2019 рік. Він зазначив, що до загального фонду обласного бюджету надійшло власних доходів 1075,3 млн.грн., а невиконання становить 11,3 млн.грн. «Слід зазначити, що протягом року план зменшено на 64,9 млн.грн, а по факту з 2018 року доходи збільшилися на 55,0 млн.грн. У минулому році з обласного бюджету фінансувалось 30 програм, затверджених обласною радою. У 2019 році з обласного бюджету утримувалось 140 бюджетних установ, в яких працювало 16,8 тисяч працівників. До доходів обласного бюджету на 2019 рік зараховано 5 834,8 млн.грн. трансфертів з державного бюджету».

Участь в роботах комісій також взяли перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Федоренко та заступник голови облдержадміністрації Віктор Градівський.

На засіданні «соціально-економічної» комісії присутні заслухали питання про виконання програми розвитку мережі індустріальних парків у 2019 році. Інформував депутатів директор установи «Агенція регіонального розвитку Житомирської області» Артем Сачук. «Ми залучили міжнародних експертів від U-Lead, UkraineInvest, працівників агенції регіонального розвитку Житомирської області та Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської облдержадміністрації для визначення можливих ділянок для розміщення індустріальних парків (ІП). Всього було визначено 20 ділянок. Розроблено 2 концепції розвитку ІП в с. Іванівка та м. Малин. Залучено від U-Lead донорські кошти у сумі 250 тис. грн. для написання концепцій індустріальних парків. Розміщено інформацію про індустріальні парки Брониківської ОТГ, м. Малин, с. Іванівка в інформаційному каталозі компанії «EVON-DEVELOPMENT».

На постійній комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села депутати розглянули питання надання згоди на розробку технічної документації із землеустрою та заслухали звіт виконання програми розвитку агропромислового комплексу за 2019 рік, в рамках програми 2016-2020 роки.

В цілому депутати розглянули та погодили близько 22 питань порядку денного, що будуть внесені на розгляд сесії вже 5 березня.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:31
Військовослужбовець-контрактник, який торгував наркотик ...
Сьогодні 18:15
Уряд посилив обмеження на кордоні
Сьогодні 17:48
Ексдиректора державного інституту підозрюють у розтраті ...
Сьогодні 17:35
Прикордонники затримали браконьєрів, які виловили більш ...
Сьогодні 17:18
На Волині під час втечі контрабандист наїхав на поліцей ...
Сьогодні 16:31
Sinoptik: Погода в Житомире и Житомирской области на вт ...
Сьогодні 14:21
Судитимуть осіб, які незаконно заволоділи історичною бу ...
Сьогодні 14:15
30 квітня в антикорупційних органах стартує пілот систе ...
Сьогодні 14:02
Инновации в медицине и эффективное лечение повышенного ...
Вчора 23:00
Поход в современный салон красоты: От эффектной прическ ...
03 квітня 12:01
Житомирщина: Усім затриманим, які «заробляли» на оборуд ...
03 квітня 11:08
У Житомирі затримали ще одну банду «домушників»
02 квітня 10:38
Пара з Житомирщини обкрадала квартири у Ніжині. ФОТО
02 квітня 09:10
У Житомирі з церкви намагалися викрасти людські пожертв ...
01 квітня 14:44
На Житомирщині підтверджено ще один випадок захворюванн ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення