Житомирські спортивні організації запрошують брати участь у конкурсі

28.02 09:36    
Представляти цікаві інноваційні проєкти, які будуть корисними для мешканців міської ОТГ, й активніше брати участь у конкурсі на отримання гранту міського голови запрошують заступниця міського голови Марія Місюрова та начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук, звертаючись до житомирських спортивних організацій та клубів.

Наразі готується проєкт рішення про порядок проведення конкурсу з надання гранту міського голови для кращих проєктів (заходів) в галузі фізичної культури та спорту, розроблених інститутами громадянського суспільства. Прийом конкурсних пропозицій на отримання гранту стартуватиме з квітня місяця.

«Цьогоріч загальна сума гранту міського голови становитиме 260 тис грн, які будуть розподілені між кращими проєктами, розробленими громадськими організаціями фізкультурно-спортивного спрямування та спортивними клубами. Грант дає можливість придбати спортивний інвентар, провести змагання, заходи, фестивалі, - повідомила Ірина Ковальчук на координаційній раді з питань фізичної культури та спорту.

З керівниками місцевих спортивних федерацій та клубів були обговорені питання стосовно внесення змін до Положення про гранти міського голови для ГО спортивного спрямування, змін у законодавстві про державні закупівлі, а також висвітлення спортивних подій.

Так, відповідно до законодавчих змін інститут громадянського суспільства, який визнаний переможцем Конкурсу, для отримання фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів повинен відкрити рахунок в органах Державного казначейства України.

«Конкурс проводиться з метою впровадження інноваційних підходів до реалізації соціальної політики в галузі фізичної культури і спорту на муніципальному рівні, тому в написанні проєктної заявки слід врахувати інноваційний момент»,- відзначалося під час зустрічі.

Профільне управління міської ради ї співпрацює більше ніж 50 спортивними організаціями . У Житомирі діють 20 федерацій з олімпійського виду спорту та 34 з неолімпійського, функціонують три дитячо-юнацькі спортивні школи, де займаються 1339 вихованців.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 18:31
Військовослужбовець-контрактник, який торгував наркотик ...
Вчора 18:15
Уряд посилив обмеження на кордоні
Вчора 17:48
Ексдиректора державного інституту підозрюють у розтраті ...
Вчора 17:35
Прикордонники затримали браконьєрів, які виловили більш ...
Вчора 17:18
На Волині під час втечі контрабандист наїхав на поліцей ...
Вчора 23:15
Уряд посилює обмеження на кордоні задля запобігання пош ...
Вчора 23:12
Людям старше 60 років рекомендовано бути вдома, щоб не ...
Вчора 23:09
Вадим Пристайко: Створений єдиний механізм координації ...
Вчора 23:06
Прокуратура повідомила двом поліцейським про підозру у ...
Вчора 23:03
Начальник відділу однієї із місцевих прокуратур постане ...
Вчора 22:27
На Житомирщині - підтвердили ще 3 випадки коронавірусу
03 квітня 12:01
Житомирщина: Усім затриманим, які «заробляли» на оборуд ...
03 квітня 11:08
У Житомирі затримали ще одну банду «домушників»
02 квітня 10:38
Пара з Житомирщини обкрадала квартири у Ніжині. ФОТО
02 квітня 09:10
У Житомирі з церкви намагалися викрасти людські пожертв ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення