Питання фінансової допомоги бізнесу Житомирщини для збереження робочих місць – головне під час онлайн-мітапу

07.06 23:32    
5 червня, з ініціативи обласної державної адміністрації відбулась онлайн-зустріч з керівниками райдержадміністрацій, головами ОТГ, міськими головами та підприємцями області щодо функціонування господарського комплексу Житомирщини в посткарантинний період.

Питання надання допомоги суб’єктам малого і середнього підприємництва по частковому безробіттю було першим на порядку денному. Директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна поінформувала учасників мітапу про новації в законодавстві та роботі служби зайнятості, запропонувала підприємцям, які зупиняли свою діяльність чи скорочували робочий час, скористатись фінансовою підтримкою від держави.

«Порядок надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину набув чинності ще 28 квітня. 265 суб’єктів підприємництва Житомирщини вже подали до центрів зайнятості та районних філій пакети документів для отримання такої допомоги і 248 прийнятих рішень - позитивні. Відповідно до цих рішень часткову компенсацію втраченої у зв’язку з карантином заробітної плати отримають 2975 жителів Житомирської області. Разом з тим, на сьогодні використані лише 4,7 млн. грн із 20-ти млн.грн, виділених області із стабілізаційного фонду для фінансування заходів з протидії коронавірусу на реалізацію цієї програми» - зазначила Галина Корінна.

За її словами, активно почали звертатись за допомогою по частковому безробіттю підприємства у Бердичеві, Житомирі, Коростені, Андрушівському, Баранівському та Овруцькому районах. А от у Пулинах та Любарі зволікають чи не проявляють зацікавленості в отриманні такої допомоги, оскільки поки жодне підприємство не скористалось наданою можливістю. Хоч насправді фінансова підтримка – дуже суттєва: підприємства, які вже скористались, отримали від 5 тис. грн до 670 тис. грн.

Разом з тим, як констатувала спікер, зустрічаються не зовсім соціально відповідальні керівники, які зумисно не турбуються про своїх працівників і не подають документи для отримання коштів. «Адже сам роботодавець фактично є лише транзитером у передачі коштів від держави до своїх працівників: при надходженні коштів на його рахунок він упродовж трьох днів має перерахувати їх на карткові рахунки працівників. Це цільова безповоротна допомога саме працівникам, які втратили заробіток через карантин» - пояснила Г.Корінна.

Вона звернулась до голів райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та представників бізнесу за додатковим сприянням в інформаційно-роз’яснювальній роботі серед представників бізнесу аби більша їх кількість змогли отримати допомогу по частковому безробіттю.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:35
На Львівщині прикордонники затримали двох громадян Інді ...
Сьогодні 17:09
Працівника Хмельницького слідчого ізолятору судитимуть ...
Сьогодні 14:15
У «Краківці» виявили понад 4,5 тисячі монет та банкнот
Сьогодні 14:13
Митнику, який сприяв незаконному переміщенню тютюнових ...
Сьогодні 12:34
На Харківщині затримали організаторів незаконного переп ...
Вчора 23:31
Україна та Канада створюють робочу групу задля реагуван ...
Вчора 23:28
Збільшено розмір соціальної стипендії дітям-сиротам, ді ...
Вчора 23:25
Україна та Польща розпочали роботу над новим проектом м ...
Вчора 23:22
Уряд запровадив компенсації для громадян, у яких встано ...
Вчора 23:19
Кібератаки на європейські банки зі збитками у 2,5 млрд ...
Сьогодні 11:51
Житомирщина: Бізнесмен з Донецької області організував ...
Сьогодні 11:48
У Києві рецидивіст з Житомирщини до смерті забив свою к ...
Сьогодні 10:48
У Житомирі поліцейські вночі знову штурмом брали підпіл ...
Вчора 23:44
На оптовому ринку Житомира нелегально продавали алкогол ...
Вчора 18:41
Підозрюваному в одержанні хабаря в. о. начальника відді ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення