У Житомирі планують додатково встановити 4 інформаційні табло за грантові кошти

07.04 09:53    
У грудні 2020 року в місті Житомирі на вулиці Шевченка (в обох напрямках руху) біля Житомирського екологічного ліцею №24 встановили інформаційні табло з індикаторами вимірювання швидкості автотранспортних засобів (http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=12547).

Інформаційні табло були встановлені за грантові кошти Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH в рамках міжнародного проєкту «TUMI: шлях до школи».

Крім інформаційних табло з індикаторами вимірювання швидкості автотранспортних засобів, в рамках проєкту «TUMI: шлях до школи», у 2020 році проведено 4 велосипедні школи (http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=12085) та встановлені велосипедні парковки критого типу у Вересівській загальноосвітній школі, ЗОШ №8, ЗОШ №36 та Житомирському екологічному ліцеї №24. Упродовж квітня-травня 2021 року в рамках проєкту планується завершити будівельні роботи з капітального ремонту засобів організації дорожнього руху (ремонт тротуарів, будівництво острівців безпеки, піднятого пішохідного переходу, нанесення нової дорожньої розмітки тощо) біля згаданих навчальних закладів.

Що стосується встановлених інформаційних табло, то і водії, і пішоходи відзначають їх позитивний вплив на поведінку та відчуття безпеки учасників дорожнього руху.

«За час роботи інформаційних табло, що встановлені на вулиці Шевченка, ми отримали, і продовжуємо отримувати велику кількість позитивних відгуків від мешканців та безпосередньо водіїв. Водії наголошують, що встановлені табло-радари дисциплінують та стимулюють дотримуватися швидкісного режиму. Але особливо приємно, що саме пішоходи відзначають позитивний вплив інформаційних табло на відчуття їх безпеки», - розповідає Аліна Кундіч, координаторка проєкту «TUMI: шлях до школи».

Завдяки позитивним відгукам мешканців і було прийнято рішення закупити додаткові інформаційні табло: «У рамках проєкту ми планували закупити лише два інформаційна табло з індикаторами вимірювання швидкості автотранспортних засобів. Але при перегляді бюджету проєкту ми виявили економію коштів, яка виникла за результатами вже проведених закупівель товарів, робіт і послуг. Ми домовилися з німецькими партнерами про додаткову закупівлю інформаційних табло за зекономлені кошти. При цьому, позитивні відгуки мешканців щодо вже встановлених інформаційних табло стали вирішальним аргументом на користь встановлення в Житомирі ще 4 інформаційних табло. В іншому випадку, ми мали б просто повернути невикористані кошти міжнародним партнерам», - наголошує Борис Пахолюк, директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради.

Станом на 06 квітня 2021 року місця встановлення додаткових 4 інформаційних табло не визначені. Але, враховуючи, цільову аудиторію проєкту (пішоходи та, в першу чергу, діти шкільного віку) потенційні місця будуть обиратися серед локацій навколо навчальних закладів громади.

З пропозиціями щодо визначення місць встановлення інформаційних табло з індикаторами вимірювання швидкості автотранспортних засобів просимо звертатися на адресу комунальної установи «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради на e-mail: ku.arm.zt@gmail.com, або за телефоном:
+38 (063) 145-72-74.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:02
Оголошено підозру трьом колишнім поліцейським Луганщини
Сьогодні 15:39
Херсонщина: військові рф обстріляли ракетами населені п ...
Сьогодні 14:55
Псевдоволонтеру на Тернопільщині повідомлено про підозр ...
Сьогодні 14:39
За матеріалами СБУ 12 років за ґратами проведе інформат ...
Сьогодні 14:33
Прикордонники затримали ухилянта та двох переправників
09 серпня 10:47
Як перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката?
08 серпня 10:01
За ініціативи СБУ українським захисникам передано війсь ...
03 серпня 12:45
Чи можна оформити допомогу по безробіттю, якщо підприєм ...
16 травня 14:19
Струс мозку: як допомогти?
24 лютого 09:47
У 2021 році Мінфін взяв участь у реалізації 12-ти проек ...
Сьогодні 15:51
У Житомирі водійка «Chevrolet Captiva» збила на тротуар ...
Вчора 19:39
23-річний ділок з Житомирщини продавав віртуальне війсь ...
Вчора 19:36
На Житомирщині підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітн ...
Вчора 14:10
У парку Житомира чоловік, якому зробили зауваження, зав ...
09 серпня 11:11
У Житомирі клієнт ошукав водія таксі на 10 тисяч гривен ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення