"Дніпро" перервав безвиграшну серію у чемпіонаті України

17.09 23:14
Дніпропетровський "Дніпро" нарешті перервав безвиграшну серію у чемпіонаті України, яка нараховувала п'ять матчів.

У 10-му турі Прем'єр-ліги підопічні Хуанде Рамоса змогли вирвати перемогу над сімферопольською "Таврією" - 2:1.

Гості вийшли вперед на 31-й хвилині після виконання стандарту. Максим Калініченко подав, а дебютант сімферопольців Айоделе Аделейє виграв верхову боротьбу і вразив ворота Яна Лаштувки.

Через дві хвилини "Дніпро" міг відігратися. Євген Чеберячко майстерно розібрався із захисниками гостей, але після його сильного удару, м'яч влучив у воротаря "Таврії".

Під кінець першої 45-хвилинки сімферопольці мали шанси збільшити рахунок. Після довгої передачі Аделейє, Максим Фещук вийшов на побачення з Лаштувкою, але не зумів обіграти воротаря дніпропетровців.

У другому таймі відмінно спрацювали заміни Хуанде Рамоса. Спершу Матеус порадував вболівальників дніпропетровців, яких не так і багато зібралося на стадіоні. На 62-й хвилині нападник "Дніпра" отримав розрізний пас від Дениса Олійника і пробив з лівої у дальній кут воріт.

А згодом перемогу "Дніпру" приніс Євген Коноплянка, який геніально виконав штрафний.

Таким чином, "Дніпро" здобув довгоочікувану перемогу і повернувся у першу десятку. Кримчаки ж зазнали другої поспіль поразки.