"Динамо" без проблем вийшло у 1/8 фіналу Кубка України

21.09 21:03
Київське "Динамо" без проблем вийшло у 1/8 фіналу Кубка України, здолавши на виїзді кременчуцький "Кремінь", який грає у другій лізі.

Незважаючи на мінімальну перевагу (2:3), кияни контролювали хід гри і дозволили супернику розписатися у власних воротах тільки після того, як забили три м'ячі.

У першому таймі з інтервалом в одну хвилину відзначилися Сергій Рибалка та Фанендо Аді - Рибалка як рукою зі штрафного закинув м'яч у ліву дев'ятку, а Аді отримав передачу врозріз від Корреа і точно пробив у ближній кут.

А на початку другого тайму Аді зібрав біля себе кілька захисників та відкинув м'яч п'ятою Мілевському, той продовжив на Дуду, і бразилець з ходу ввігнав м'яч під поперечину.

Однак господарі не здалися і зуміли забити два м'ячі. На 60-й хвилині Віталій Сумцов відзначився фантастичним ударом з-за меж штрафного майданчика. А за дві хвилини до кінця зустрічі Вовченко перехопив пас Корреа і перекинув м'яч через Коваля.

2:3 - "Динамо" крокує у 1/8 фіналу Кубка України.