Збірна України розгромила болгарів у Києві

08.10 12:06
Національна збірна України нарешті порадувала своїх вболівальників перемогою. Підопічні Олега Блохіна розгромили збірну Болгарії з рахунком 3:0.

Українці розпечатали ворота суперника вже на 7-й хвилині. Після подачі кутового Чигринський виграв боротьбу на "другому поверсі" і скинув на Євгена Селіна. Дебютант збірної вразив ціль ударом головою.

У середині першого тайму болгари могли зрівняти рахунок. Після подачі кутового Шовковський невпевнено зіграв на виході, а Іван Бандаловскі головою пробив у стійку.

За п'ять хвилин наші футболісти мали хороший момент, аби подвоїти перевагу. Ярмоленко прострілив вздовж лінії воріт. Проте ніхто з його партнерів не встиг до м'яча.

На 38-й хвилині українцям таки вдалося збільшити рахунок. Мілевський і Ярмоленко вивели Гусєва на ударну позицію, проте гостей виручив Михайлов. Першим на добивання встиг Андрій Шевченко, забивши свій 46-й гол у 103-й грі за збірну.

На початку другого тайму виконуючий обов'язки головного тренера збірної Болгарії Михайло Маданскі замінив воротаря, але і це не допомогло болгарам.

Зокрема, можливість збільшити перевагу мали Тимощук, Ротань, однак удача певний час була на боці гостей. Вони у свою чергу набралися сміливості десь наприкінці ігрового часу та почали активно виходити вперед. Однак більше зиску з цього отримали українці.

На 82-й хвилині Селезньов та Коноплянка розіграли на вільному просторі витончену двоходівку, яку після прострілу вздовж лінії воріт замкнув Ярмоленку.

Отже "синьо-жовті" перервали чотирьохматчеву серію з поразок і в доброму гуморі вирушатимуть у Таллінн, де у вівторок зіграють зі збірною Естонії.