Професія «ріелтор» - яка вона є?

Професія «ріелтор» - яка вона є?

13.07 14:34    
Сьогодні відповідає на численні запитання наших читачів, засновник відомої компанії «Актив+», експерт с нерухомості Форест С.В.

Ринок нерухомості складається з різних напрямків: комерційна нерухомість, житлова нерухомість, загородне житло( котеджи, будинки), елітна нерухомість.

Ріелторам, агентам з нерухомості, які спеціалізуються в цих напрямках, доводиться вести повний цикл оформлення купівлі - продажу житла. Ріелтор повинен витрачати багато енергії, при цьому мати знання і досвід праці. Клієнти, які вперше звернулись в агентство нерухомості завжди невпевнені в правильності своїх вчинків, тому дивляться на агента підозріло, з недовірою, з впевненістю в тому, що агент тільки хоче заробити на них, іноді не розуміючи яку величезну працю виконує ріелтор від початку й до кінця купівлі – продажу нерухомості.

Справжній ріелтор повинен завжди поставити себе на місце людини, яка продає майно, або купує. Він повинен вникати в проблеми клієнтів, мати бездоганний зовнішній вигляд, бути толерантним і коректним. Професійного ріелтора, клієнт завжди захоче порекомендувати своїм знайомим.
Термін «ріелтор» з’явився в класифікації професій декілька років назад. Термін зареєстрований Національною Асоціацією Ріелторів США. Після підписання договору з НАР США, такий дозвіл отримала Асоціація Фахівців з нерухомості ріелторів України.

Згідно національних стандартів, ріелтор – це фахівець з нерухомості, який має освіту не нижче молодшого спеціаліста, склав кваліфікаційний іспит, та одержав свідоцтво ріелтора. Агентство нерухомості зареєстроване в законодавчому порядку юридична особа, у складі якої працюють не менше трьох ріелторів.

Професії ріелтора, наприклад, вчать в Київському коледжі нерухомості, Київському індустріальному технікумі, Черкаському філіалі Київського інституту технологій, Донецькому економічному технікумі, Одеській школа ріелторів. В Житомирі Асоціація Фахівців з нерухомості України планує в кінці липня організувати постійні курси з нерухомості, педагогічний склад буде запрошений з Києва. Курси будуть проводитись регулярно, щоб підвищити рівень кваліфікації ріелторів м. Житомира. Всім агентствам бажано проходити такі курси. Клієнти зрозуміють різницю між професіоналом та аматором.

На ринку праці зараз не вистачає спеціалістів з нерухомості. Багато агентів з нерухомості не мають навіть середньо - спеціального рівня освіти. Якщо вчора, так званий ріелтор, торгував на ринку як продавець продуктів харчування, а сьогодні вони вважають, що можуть продати житло правильно і кваліфіковано. Це те саме, як хірург не маючи медичної освіти буде оперувати пацієнта. Кожна галузь потребує професіоналізму. Це також стосується ріелторської діяльності.

На мій погляд підвищувати рівень кваліфікації треба постійно: на тренінгах, семінарах, курсах. Ріелтор повинен добре знати законодавство, вести перемови, бути непоганим психологом. Професійна ріелторська компанія, насамперед, гарантує чистоту і правильність оформлення документів і, головне, несе юридичну відповідальність.

Бажаємо всім агентам з нерухомості постійно підвищувати свій рівень кваліфікації.
Адреса: вул. Київська 37, ЦУМ(4 – й поверх, оф. № 18)
Тел.8(0412)46-23-87
E-mail: aktiv_plus7@ukr.net
www.aktiv-plus.zthata.com

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 14:56
Ситуація з COVID-19 в Україні: за добу виявлено 612 нов ...
Сьогодні 14:29
Нове обличчя керівного складу. Вже завтра розпочнеться ...
Сьогодні 13:57
«Липові» британські візи – непропуск і заборона забезпе ...
Сьогодні 10:48
Николаевская область: спасатели потушили пожар в жилом ...
Сьогодні 10:48
Николаев: пожарные потушили пожар трех автомобилей
Сьогодні 10:40
Розбійний напад на автомобіль «Укрпошти»: зброя та пона ...
Сьогодні 10:37
В Дніпрі рятувальники допомогли жінці, яка впала у влас ...
Сьогодні 10:34
Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфе ...
Сьогодні 10:31
Хмельницькі аудитори протягом шести місяців 2020 року в ...
Сьогодні 10:28
Миколаївська область: вогнеборці загасили 15 пожеж на в ...
10 липня 16:34
У Житомирі поліцейські викрили підпільну нарколаборатор ...
10 липня 11:04
ДБР: Один з керівників Житомирської митниці постане пер ...
10 липня 10:33
На Житомирщині СБУ задокументувала на митниці корупційн ...
10 липня 10:27
Житомирських митників підозрюють у зловживанні службови ...
09 липня 17:52
Трагедія у Житомирі: На кондитерській фабриці загинув в ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення