Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити конкуренцію й не дати підвищити ціни
07.04.2020 09:50 Сергій Сухомлин: Дозволили відчинити магазинчики, аби збільшити к ...
Інтерв\'ю з Сергієм Сухомлином, міським головою Житомира
Про проект Контакти Реклама

Фахівці PR просять колег не брати участь в інформаційних кілерських механізмах проти власного народу

01.12 10:25    
Андрій Ротовський, Денис Богуш, Олена Деревянко, Олег Медведєв, Анна Сюч закликали усіх фахівців PR України не брати участь в інформаційних кілерських механізмах проти власного народу. Про це йдеться у відкритому листі.

Також піарники та політтехнологи просять колег не виконувати замовлень, які порушують принципи Етичного кодексу фахівця зі зв'язків із громадськістю України.

«Дезінформація та фейк-атаки, кібертероризм проти ЗМІ, політиків, інсталяції масових заходів, локальні війни проти мирних демонстрантів: за спинами тих, хто розігрував ці карти, на жаль, стоять і люди, які називають себе «фахівцями PR», «політтехнологами». PR немає нічого спільного з інструментами "війни всіх проти всіх", яку нав'язують Україні. PR у демократичних країнах - інструмент формування довіри, діалогу, - йдеться у заяві, - Тому ми закликаємо фахівців зі зв'язків із громадськістю усвідомити власну відповідальність за дії проти народу. У час інформаційної прозорості нічого не можна приховати і прізвища тих, хто був включений у інформаційні кілерські механізми репресій проти власного народу дуже скоро будуть оприлюднені».

Ініціатори відкритого листа закликають фахівців галузі, які поділяють думки, викладені у листі, додати свій підпис та поширити його всіма доступними засобами.

Наводимо текст листа повністю:


«Відкритий лист до всіх фахівців PR України

Шановні колеги!

На наших очах реалізується найгірший сценарій розвитку України, метою якого є знищення свободи, демократії, національний розбрат та штучне розколювання країни. Співавторами цього сценарію є не тільки політики, але й ті фахівці комунікаційної галузі, які так чи інакше включені у розробку, запуск та каталізацію деструктивних процесів.

Дезінформація та фейк-атаки, кібертероризм проти ЗМІ, політиків, інсталяції масових заходів, локальні війни проти мирних демонстрантів: за спинами тих, хто розігрував ці карти, на жаль, стоять і люди, які називають себе «фахівцями PR», «політтехнологами». PR немає нічого спільного з інструментами «війни всіх проти всіх», яку нав'язують Україні. PR у демократичних країнах - інструмент формування довіри, діалогу.

Тому ми закликаємо фахівців зі зв'язків із громадськістю усвідомити власну відповідальність за дії проти народу. У час інформаційної прозорості нічого не можна приховати і прізвища тих, хто був включений у інформаційні кілерські механізми репресій проти власного народу дуже скоро будуть оприлюднені. Це може спричинити
репутаційну кризу фаху «зв'язків із громадськістю». Тому це й відповідальність кожного за професію, за її подальшу долю. Ми пропонуємо підтримати це звернення всім фахівцям галузі зв'язків із громадськістю в Україні.

Нехай воно стане пересторогою для тих, хто ще не зробив фатальних кроків та не пов'язав себе кров'ю, пролитою на Майдані чи іншими подібними провокаціями, незалежно від того, хто є їх ініціатором. Ми повинні чесно дивитися в очі рідним та друзям та мати чисту совість.

Не виконуйте замовлень, які порушують принципи Етичного кодексу фахівця зі зв'язків із громадськістю України!

Пропонуємо всім фахівцям галузі, які поділяють думки, викладені у листі, додати свій підпис та поширити його всіма доступними засобами, насамперед у Фейсбуці, а також через ЗМІ.

Варіант листа з вашим підписом просимо надіслати на адресу aarotovskiy@gmail.com для створення загальнонаціонального списку підтримки».

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: telekritika
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:55
В Николаеве СБУ задержала чиновника Госагентства рыбног ...
Вчора 16:46
Контрабандисти влаштували квест українським та румунськ ...
Вчора 16:16
Зеленський прибув з дводенною робочою поїздкою до Хмель ...
Вчора 14:50
Київською митницею виявлено понад тисячу порушень митни ...
Вчора 14:22
Два прикордонники занедужали на COVID-19. Статистика пр ...
Вчора 23:31
Карантинні обмеження будуть поступово послаблюватися – ...
Вчора 23:28
Судитимуть прикордонника за незаконне збирання конфіден ...
Вчора 23:25
Оренда державного і комунального майна буде відбуватися ...
Вчора 23:22
Уряд затвердив законопроект про гарантії банкам, який д ...
Вчора 23:19
Уряд запровадив принцип екстериторіальності при реєстра ...
02 червня 12:20
На Житомирщині зросла кількість повідомлень про шахрайс ...
02 червня 11:00
У Житомирі поліцейські встановлюють особу шахрая із зак ...
30 травня 15:52
Житомирського блогера затримали за знущання над чоловік ...
29 травня 14:23
На Житомирщине задержали ещё 5-х участников криминальны ...
28 травня 18:20
У Житомирі судитимуть майора медичної служби, який вима ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення