DataLife Engine > Актуально > Арт-терапевтичний тренінг для безробітних жінок у Житомирі

Арт-терапевтичний тренінг для безробітних жінок у Житомирі


29.04. Разместил: yuriy
Адаптуватися до швидкого ритму сучасного життя, встигати в ньому поєднувати різні ролі – жінка-мама, жінка-фахівець, жінка-дружина – справа не з легких. В рамках клубу «Я – успішна жінка» у Житомирському міському центрі зайнятості відбулося чергове тренінгове заняття з метою підтримки у представниць жіночої статі активної позиції щодо власної зайнятості, пошуку головних внутрішніх ресурсів для визначення цілей, ознайомлення з техніками відновлення та розвитку у себе ресурсного стану.

В інформаційній частині учасникам тренінгу представником «Бі СТАФФ» були презентовані умови навчання, працевлаштування, оплати праці на підприємстві. Учасниці мали змогу заповнити анкетні дані для виявлення власних вподобань для майбутнього працевлаштування та підтримки зворотного зв’язку.

Практична частина передбачала виконання арт-терапевтичних методик та вправ разом з профконсультантом центру зайнятості. Адже через творчість можна вивільнити заблоковані почуття, визнати їхню значимість та побачити свої справжні цілі та бажання. Групова арт-терапія – це техніки для жінок, які допомагають невидиме зробити видимим, звільнитися від негативних емоцій.

Вернуться назад