DataLife Engine > Актуально > Платники Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області з початку 2019 року сплатили 63,5 млн. грн. військового збору

Платники Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області з початку 2019 року сплатили 63,5 млн. грн. військового збору


29.05. Разместил: yuriy
Сплата військового збору – це внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

З початку 2019 року платниками Житомирського управління ГУ ДФС у Житомирській області сплатили 63,5 млн. грн. військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 14,2 млн. грн., або 29 відсотків.

Звертаємося до усіх роботодавців регіону, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату і таким чином не сплачують і військовий збір, своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників.

Вернуться назад