DataLife Engine > Актуально > Рекомендації кар’єрного радника допомогли отримати бажану роботу жительці Радомишля

Рекомендації кар’єрного радника допомогли отримати бажану роботу жительці Радомишля


15.07. Разместил: yuriy
Рекомендації кар’єрного радника допомогли отримати бажану роботу жительці Радомишля

Радомишлянка Наталія Лузан втратила роботу хіміком у червні 2017 року. Працювала на місцевому пивобезалкогольному комбінаті. За 22 роки трудового життя мала досвід роботи секретаря, інспектора з кадрів й інженера з охорони праці.

За пошуком нового місця праці одразу ж після звільнення Наталія звернулась до Радомишльської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості. Однак прийнятних для неї варіантів працевлаштування тривалий час у районі не було. Результати психологічного тестування, проведені профконсультантами служби зайнятості, свідчили, що їй рекомендовані професії та робочі місця, які передбачають спілкування з людьми. Наталія – контактна й комунікабельна людина. Тож, коли з’явилась вакансія інспектора кадрів у психоневрологічному диспансері, кар’єрний радник запропонувала жінці спробувати свої сили й пройти стажування на робочому місці.

Наталія прислухалась до порад фахівця. Впродовж місяця навчання їй вдалось згадати призабуті знання, підвищити кваліфікацію і власну самооцінку. У березні цього року вона нарешті здобула довгоочікувану роботу і вже четвертий місяць веде тісну співпрацю зі службою зайнятості як представник роботодавця.

Директор інтернату Світлана Охотенко схвально відгукується про нового кадровика й називає Наталію своєю «правою рукою». Керівник висловила вдячність фахівцям служби зайнятості за якісний та оперативний підхід у вирішенні кадрового питання.

Вернуться назад