DataLife Engine > Актуально > На Житомирщині триває операція «Урожай»

На Житомирщині триває операція «Урожай»


17.07. Разместил: yuriy
У рамках операції “Урожай” та з метою виявлення кола осіб, які мають у власності земельні ділянки площею понад 2 га і обробляють їх одноосібно Головним управлінням ДФС у Житомирській області направлено листи до районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міських та селищних рад щодо отримання інформації про таких власників землі.

Станом на 01.07.2019 громадянами, які мають у власності (оренді) земельну ділянку понад 2 га., які здають земельну ділянку (частку) в оренду та громадянами, які обробляють земельну ділянку (частку) самостійно за 2018 рік подано 956 декларацій про майновий стан і доходи.

За результатами відпрацювання на спільних робочих групах з представниками органів місцевої влади, територіальних органів Держпродспоживслужби, Держгеокадастру, правоохоронних органів і місцевого самоврядування у червні 2019 залучено до декларування 3 громадян, які надають послуги з обробітку, збору урожаю, інші послуги.

Протягом червня поточного року, згідно поданих повідомлень про прийняття на роботу найманих працівників, 208 суб’єктами господарювання, задіяних у сфері сільського господарства, прийнято на роботу 600 найманих працівників.

Проводиться робота щодо направлення листів - запрошень особам, які надають послуги сільськогосподарською технікою з обробітку землі, стосовно подання декларацій про доходи і майновий стан та запитів особам, які за наданою органами місцевого самоврядування інформацією, мають у власності (оренді) земельні ділянки площею понад 50 га. щодо надання пояснень по питанню площі фактичного використання земельних ділянок та культур, які вирощуються на них.

Вернуться назад