DataLife Engine > Актуально > На дільницях Житомирщини плакати «Сили людей» виділяються з-поміж інших за кольором

На дільницях Житомирщини плакати «Сили людей» виділяються з-поміж інших за кольором


21.07. Разместил: yuriy
У Житомирській області майже на всіх дільницях, де знаходяться спостерігачі ОПОРИ, розміщені інформаційні плакати партії «Сила людей», які надруковані чорно-білим кольором із синім написом, всі інші — кольорові.

Плакати вирізняються з-поміж інших. Як повідомляла ОПОРА, така ж ситуація і на дільницях Києва.

Відповідно до ч. 1 ст. 3 Закону України «Про вибори народних депутатів»: «Вибори депутатів є рівними: громадяни України беруть участь у виборах депутатів на рівних засадах». У частині 4 цієї статті зазначено, що «Усі партії - суб'єкти виборчого процесу мають рівні права і можливості брати участь у виборчому процесі у порядку та в межах, встановлених цим Законом».

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 25 липня 2012 року № 125».

«Інформаційний плакат політичної партії виготовляється друкарським способом на одному аркуші офсетного паперу щільністю не менше 80 г/м-2, фарбою темно-синього кольору, крім фотографій кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку політичної партії, які друкуються розміром 8 х 10 см у кольоровому форматі», - йдеться у документі.

Як повідомляла ОПОРА, у Житомирській області на дільницях виборці голосують без паспортів, 5 ДВК не вели протокол ранкового засідання, на дільниці №180448 (ОВО №66) виборці порушили таємницю голосування. На дільницях у всіх округах спостерігачі ОПОРИ фіксують нестачу скриньок та кабінок для голосування.

Вернуться назад