DataLife Engine > Актуально > У Житомирі сталося ДТП за участі службового автомобіля поліції

У Житомирі сталося ДТП за участі службового автомобіля поліції


22.07. Разместил: yuriy
19 липня, о 21-й годині, під час патрулювання вулиці Покровської патрульні поліцейські помітили транспортний засіб, котрий мав механічні пошкодження, а також грубо порушив ПДР України (здійснив проїзд на червоне світло світлофору).

Інспектори поліції прийняли рішення наздогнати порушника та увімкнувши проблискові маячки синього та червоного кольору розпочали переслідування порушника. Проте останній не реагував на вимогу патрульних про зупинку та почав віддалятись у потоці автомобілів. Щоб наздогнати водія, патрульні поліцейські виїхали на смугу зустрічного руху, де службовий автомобіль поліції здійснив зіткнення з іншим транспортним засобом Opel Corsa.

В результаті ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження, потерпілих осіб не має.

Надалі, іншим екіпажем поліції оформлено схему ДТП та запрошено учасників до УПП в Житомирській області, для відібрання пояснень та складання адміністративних матеріалів.

На патрульного поліцейського складено адміністративний протокол за ст.124 КУпАП, вилучено посвідчення водія та видано тимчасовий дозвіл. Матеріали направлено до суду для подальшого прийняття об’єктивного рішення.

Вернуться назад