DataLife Engine > Актуально > Жителька Хорошівщини перебуватиме під опікою кар'єрного радника і після працевлаштування

Жителька Хорошівщини перебуватиме під опікою кар'єрного радника і після працевлаштування


11.08. Разместил: yuriy
Кар’єрні радники використовують різні форми роботи залежно від потреб клієнта.

Тетяна Токова зареєструвалася в Хорошівській районній філії Житомирського обласного центру зайнятості в лютому цього року та уклала договір із кар’єрним радником Альоною Рогожинською. Працевлаштування клієнтки ускладнювали наявність дітей віком до шести років, проживання у сільській місцевості та тривала перерва в роботі. Тому кар’єрним радником було прийнято рішення про застосування індивідуального плану надання послуги соціального супроводу при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейс-менеджменту.

Тетяні запропонували підвищити рівень кваліфікації за допомогою профнавчання. Вона взяла участь у семінарі з техніки пошуку роботи, написала резюме, відвідала рекомендовані їй підприємства.

Після проходження співбесіди з Андрієм Дем’янчуком, співвласником кафе «Світанок», була направлена на стажування. За період навчання оволоділа необхідними навичками кухонного робітника та в червні була працевлаштована. Наразі перебуває під соціальним супроводом кар’єрного радника на робочому місці.

Вернуться назад