DataLife Engine > Актуально > Житомирський район: Під час копання траншеї під каналізацію чоловік натрапив на страшну знахідку

Житомирський район: Під час копання траншеї під каналізацію чоловік натрапив на страшну знахідку


17.09. Разместил: yuriy
Вчора, 16 вересня, у Житомирському районі виявлено дві мінометні міни часів Другої світової війни.

«На два застарілі боєприпаси натрапив на власному обійсті житель с.Старошийка під час копання траншеї під каналізацію. Про небезпечні знахідки чоловік одразу ж повідомив рятувальників. Піротехніки ідентифікували вибухонебезпечні предмети як дві мінометні міни калібру 82 мм часів минулої війни. Наразі боєприпаси вилучено для подальшого знешкодження в безпечному місці», - повідомили в райдержадміністрації.

Зважаючи на те, що майже щодня на території області громадяни знаходять вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни, управління цивільного захисту населення облдержадміністрації нагадує про дії у разі їх виявлення: ні в якому разі не чіпати підозрілі предмети, схожі на боєприпаси; зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця; негайно повідомити Службу порятунку за номером "101". Категорично забороняється їх піднімати, витягувати з ґрунту, зрушувати з місця, розбирати або ж здавати у металобрухт.

Вернуться назад