DataLife Engine > Актуально > Громадським та благодійним організаціям, що мають статут юридичної особи та діють та території Житомирської міської ОТГ

Громадським та благодійним організаціям, що мають статут юридичної особи та діють та території Житомирської міської ОТГ


16.10. Разместил: yuriy
Рішення «Про конкурс на отримання коштів з місцевого бюджету для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб та соціальної адаптації звільнених осіб з місць позбавлення волі» прийнято виконавчим комітетом міської ради сьогодні, 16 жовтня.

Документом затверджено Порядок та умови проведення конкурсу на отримання коштів з місцевого бюджету для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб та соціальну адаптацію звільнених осіб з місць позбавлення волі, а також перелік документів, необхідних для участі у конкурсі.

Основним завданням Конкурсу, за словами заступника директора департаменту соціальної політики Оксани Хайнацької, є діяльність у Житомирській міській ОТГ Комплексного закладу для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, з наданням соціальних послуг. А метою конкурсу є посилення соціального захисту осіб без постійного місця перебування.

«У грудні 2019 року закінчується термін попереднього договору між Житомирською міською радою та ЖОГО «Милосердя, тому виникла необхідність у прийнятті такого рішення та оголошенні нового конкурсу», - зауважила Оксана Хайнацька

Керуючий справами виконавчого комітету Житомирської міської ради Ольга Пашко наголосила: «Комплексний заклад для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах надає послуги людям, які виходять із місць позбавлення волі, у яких нема куди повертатися, у яких часто відсутні навіть паспорти. Спостережна комісія при виконавчому комітеті Житомирської міської ради співпрацює Комплексним закладом для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, для надання допомоги таким особам. Зокрема, з метою адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, виготовлення їм паспортів, сприяння у працевлаштування тощо».

Учасниками Конкурсу можуть стати громадські та благодійні організації, що мають статут юридичної особи, діяльність яких здійснюється на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

Для участі в Конкурсі Учасник подає конкурсній комісії пакет документів, складений українською мовою, який містить:

- заявку на участь у Конкурсі;

- копію паспорта керівника установи, організації – Учасника;

- конкурсну пропозицію українською мовою у друкованому вигляді (з печаткою Учасника та підписом керівника) та її електронну версію;

- копію свідоцтва про реєстрацію Учасника;

- копію статуту (положення) Учасника зі змінами та доповненнями (за наявності);

- копію останнього квартального податкового звіту;

- копію договорів про співпрацю або інших документів, що визначають надання соціально - побутових послуг.

Пакет документів подається до департаменту соціальної політики Житомирської міської ради.

Датою оголошення Конкурсу є день прийняття виконавчим комітетом Житомирської міської ради рішення «Про конкурс на отримання коштів з місцевого бюджету для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб та соціальної адаптації звільнених осіб з місць позбавлення волі» .

Згідно рішення департамент соціальної політики міської ради має здійснити проведення конкурсу не раніше, ніж через 30 календарних днів після його оголошення конкурсу.

Вернуться назад