DataLife Engine > Актуально > На Житомирщині 8-9 листопада в ДТП загинуло 6 людей

На Житомирщині 8-9 листопада в ДТП загинуло 6 людей


09.11. Разместил: yuriy
Упродовж 8-9 листопада на території області зареєстровано 8 дорожньо-транспортних пригод з потерпілими. У результаті загинуло 6 людей та стільки ж отримали травми різного ступеня тяжкості. Поліція закликає учасників дорожнього руху до максимальної відповідальності.

Дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими сталися в Андрушівському, Бердичівському, Коростенському та Чуднівському районах, а також у м. Житомирі. Їх причини будуть встановлені у рамках розпочатих кримінальних проваджень.

Водночас для попередження нових ДТП поліцейські звертають увагу водіїв транспортних засобів на особливості керування в осінньо-зимовий період.

- Ми залучаємо додаткові наряди для здійснення нагляду за безпекою дорожнього руху у районах області, - розповів заступник начальника ГУНП Артем Лисогор. – Особливу увагу звертаємо на швидкісні режими та відповідність стану автомобіля експлуатації в умовах обмеженої видимості та мокрого покриття доріг.

Тож поліцейські нагадують водіям про необхідність дотримуватись встановлених правил:

- поза населеними пунктами та в умовах недостатньої видимості обов’язково вмикати світло фар і не виїздити у разі несправності системи освітлення авто;

- не перевищувати не лише встановлену, а й безпечну в конкретних погодних умовах, швидкість руху;

- провести заміну гуми на шинах транспортного засобу відповідно до сезону;

- виконуючи будь-які маневри на дорозі, зважати на стан дорожнього полотна та переконатись в їх безпечності для інших учасників дорожнього руху.

Вернуться назад