DataLife Engine > Актуально > Виконавчий комітет прийняв рішення щодо видалення та кронування зелених насаджень

Виконавчий комітет прийняв рішення щодо видалення та кронування зелених насаджень


20.11. Разместил: yuriy
Рішення щодо видалення та кронування зелених насаджень було прийнято сьогодні, 20 листопада, під час засідання виконавчого комітету. Зокрема, було погоджено проведення робіт із видалення 13 дерев на вул. Грушевського.

«Необхідність видалення цих дерев пов’язана із проведенням реконструкції тротуарів на цій території. Оскільки коренева система рослин може спричинити руйнування покриття та бортового каменю. Відповідні звернення надійшли від управління транспорту у зв’язку міської ради та управління комунального господарства», - розповідає заступник начальника КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Тетяна Степаницька.

Також комунальним службам надали дозвіл на здійснення формувального кронування дерев на вулиці Михайлівській. Головною метою такого кронування, за словами фахівців, є збереження зелених насаджень, утримання їх у здоровому і впорядкованому стані.

«Також члени виконавчого комітету проголосували за надання дозволу на видалення блакитної ялини біля Житомирського міського ліцею №25, - додає Тетяна Степаницька. - Звернення щодо вирішення питання про видалення насадження, що спричиняє руйнування покриття біля центрального входу до ліцею та створює перешкоди для природного освітлення навчальних кабінетів надійшло від керівництва навчального закладу».

Нагадаємо, що цього року центральний майдан Житомира в період різдвяних святкувань прикрашатиме 17-метрова блакитна ялина, яка раніше росла на території Житомирського міського ліцею №25.

Вернуться назад