DataLife Engine > Актуально > У Житомирі провели круглий стіл щодо захисту прав та інтересів дітей

У Житомирі провели круглий стіл щодо захисту прав та інтересів дітей


20.11. Разместил: yuriy
Про міжнародні стандарти та державні гарантії захисту прав та інтересів дітей говорили сьогодні, 20 листопада, у Житомирі під час круглого столу. Участь у засіданні взяв перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко та фахівці соціальної галузі з різних районів, міст та ОТГ області.

20 листопада міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день дитини. Це свято ініційовано Організацією Об’єднаних Націй і співпадає із датою ухвалення двох важливих документів: Декларації прав дитини (1959 року) та Конвенції про права дитини (1989 року). Конвенцію про права дитини називають «світовою конституцією прав дитини». Україна ратифікувала цей документ 27 лютого 1991 року, а отже, взяла на себе ряд зобов’язань.

Під час круглого столу наголошували на тому, що кожна дитина має право на освіту, здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.

Одним із головних пріоритетів у державній політиці на найближчі п’ять років, визначеним Міністерством соціальної політики України, є сприяння розвитку сімейних форм виховання та допомога сім’ям з дітьми.

Крім того, перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко вручив почесні грамоти ОДА Оксані Савіченко, Аллі Добровінській, Анастасії Зубенко.

Вернуться назад