DataLife Engine > Актуально > З початку року поліцейські Житомирщини розшукали 400 правопорушників та понад 260 безвісно зниклих

З початку року поліцейські Житомирщини розшукали 400 правопорушників та понад 260 безвісно зниклих


28.11. Разместил: yuriy
Серед розшуканих підозрюваних у вчиненні кримінальних діянь по 8 осіб – причетних до вбивств, нанесення тяжких тілесних ушкоджень та розбоїв, ще 31 – до грабежів. Також поліцейські встановили місце перебування 261 безвісно зниклої людини та з’ясовують знаходження ще 198 громадян.

Серед тих, кого розшукують за підозрою у причетності до вчинення кримінальних діянь, є й громадяни інших держав.

- Загалом оперативники карного розшуку області нині розшукують 23 іноземця, 18 з них підозрюються у скоєнні тяжких або особливо тяжких злочинів, - розповів начальник відділу УКР ГУНП області Андрій Куліш.

Нагадаємо, 21 листопада оперативники Управління карного розшуку ГУНП затримали 30-річного іноземця, причетного до терористичної діяльності, який перебував у міжнародному розшуку за вчинення вбивства.

- З початку року поліцейські встановили місце перебування 9 громадян інших держав, які розшукувались, 5 з них знаходились на території області, ще 4 – перебувають за межами України, - сказав Андрій Куліш.

Також поліцейські працюють і над з’ясуванням обставин безвісного зникнення людей. Зокрема, із заявами про втрату родинних зв’язків до відділів та відділень області у 2019 році звернулись близько 470 жителів Житомирщини. У 261 випадку розшуківцям вдалось допомогти встановити місця перебування зниклих. Водночас триває робота ще у 198 випадках.

Вернуться назад