DataLife Engine > Актуально > Володимир Федоренко вручив грамоти ОДА з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю

Володимир Федоренко вручив грамоти ОДА з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю


28.11. Разместил: yuriy
Сьогодні, 28 листопада, у Житомирі напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю відбулася урочиста зустріч представників Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю та керівництва області, представників громадських організацій, волонтерів, соціальних працівників, керівників спеціалізованих навчальних закладів.

Участь у зустрічі взяв перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко.

За його словами, такі зустрічі мають бути постійними, а не лише з нагоди Міжнародного дня осіб з інвалідністю. Необхідно допомагати людям з обмеженими можливостями. Для цього потрібно розвивати інфраструктуру, робити доступними всі соціальні об’єкти.

Володимир Федоренко вручив почесні грамоти ОДА:

Наталії Ярухіній – учасниці художньої самодіяльності Житомирської обласної громадської організації «Житомирська обласна спілка культури та мистецтв інвалідів»;

Іванні Савчук – фаіхівцю першої категорії сектору організації забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації та моніторингу якості реабілітаційних послуг Житомирського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів;

Федору Безпрозванному – волонтеру та активному члену Житомирської обласної організації Всеукраїнської організації «Союз організацій людей з інвалідністю України».

Вернуться назад