DataLife Engine > Актуально > Останні вихідні осені: артпроєкт, презентація альманаху, благодійний фестиваль

Останні вихідні осені: артпроєкт, презентація альманаху, благодійний фестиваль


29.11. Разместил: yuriy
Артпроєкт «URBAN WINTER 32/УРБАНІСТИЧНА ЗИМА 32»
У Кмитівському музеї образотворчого мистецтва ім. Й. Буханчука 29 листопада 2019 року стартує артпроєкт «Урбаністична зима». Відкриття о 15.00.
Авторами артпроєкту є є подружжя львівських незалежних кінорежисерів Сашка Балабай та Дарини Балабай.

Сашко та Дарина займаються реалізацією сучасних кіно та фото проєктів з 2015 року. Кіно та фото роботи Сашка та Дарини представляють Україну на фестивалях та конкурсах по всьому світу, отримують нагороди та визнання.

Чорно-білі фотографії надруковані на полотні великого формату. Автори проєкту намагаються занурити глядача у свої дитячі спогади, коли взимку мати розвішувала свіжовипрану білизну у дворі будинку.
Проєкт «URBAN WINTER 32/УРБАНІСТИЧНА ЗИМА 32» – це мистецький пошук авторів, експеримент та реалізація певних рефлексій на оточення.

Де? – Житомирська область, с. Кмитів, вул. Покровська 42.

Презентація альманаху «Шодуарівська альтанка 2019»

Житомирян та гостей міста запрошують на презентацію поетичного альманаху «Шодуарівська альтанка 2019» у суботу – 30 листопада. Захід відбудеться в приміщенні Житомирського обласного літературного музею, початок 15.00.

До збірки увійшли твори переможців ІІІ Всеукраїнського літературного фестивалю «Шодуарівська альтанка», який відбувся навесні цього року. У програмі презентації альманаху заплановано телеміст з поетами м. Черкаси, де з 30 листопада до 1 грудня відбуватимуся творчі зустрічі з поетами зі всієї України у рамках проєкту «Літературний міст. Черкаси. 2019». Під час презентації у Житомирі заплановане проведення «вільного мікрофону», під час якого матимуть нагоду виступити та прочитати власні твори молоді поети.

Благодійний Фестиваль «Модний хвіст. 2019»

30 листопада у Всесвітній День домашніх тварин у Житомирі проведуть благодійний фестиваль «Модний хвіст – 2019». Родзинка події – дефіле домашніх песиків у модному вбранні та вручення кубку «Наймодніший Хвіст. 2019».

Організатори запрошують господарів зі своїми домашніми улюбленцями на благодійний фестиваль. Реєстрація за посиланням.

Мета фестивалю – популяризація турботливого і відповідального ставлення до тварин.

У рамках фестивалю для власників тварин відбудеться презентація мобільного додатку з догляду за домашніми улюбленцями Ri4i та майстер-клас від провідного грумера України Олександри Попової.

На гостей також чекають виступи шоу-театра «КЛЕМ», майстер-класи для дітей з розпису пряників та виготовлення «Рукавички Доброти», інформаційні локації та креативні фотозони.

Де? – м. Житомир, кінотеатр «Жовтень».

Коли? – 30 листопада 2019 року з 12.00 до 15.00.

Вернуться назад