DataLife Engine > Актуально > У Житомирі затримали чоловіка за підозрою у проникненні до чужого житла

У Житомирі затримали чоловіка за підозрою у проникненні до чужого житла


02.12. Разместил: yuriy
Подія сталась на світанку 2 грудня. У квартирі, яка перебувала під охороною УПО, спрацювала сигналізація. Бійці чергового наряду застали у під’їзді підозрілих осіб. Одного з них затримали та передали слідчо-оперативній групі Житомирського ВП ГУНП.

Близько 4-ї ранку черговий наряд реагування поліції охорони отримав повідомлення від оператора пульту централізованого спостереження про спрацювання сигналізації в одній з охоронюваних квартир в обласному центрі.

– Господарі на даний час перебувають за межами міста, а у своєму житлі встановили запобіжні засоби від злодіїв, - уточнив начальник Управління поліції охорони в Житомирській області Ігор Товкач.

Вже за кілька хвилин правоохоронці прибули на місце події. Коли обстежували під’їзд багатоквартирного будинку, на сходинковому майданчику раптом з’явились троє чоловіків, які поспіхом бігли вниз до виходу, не зважаючи на правоохоронців. Одного з них поліцейські затримали. А згодом під час подальшого обстеження виявили відчиненими вхідні двері до квартири, що знаходилась під відомчою охороною.

На місце події прибула слідчо-оперативна група Житомирського ВП ГУНП. Затриманого, як з’ясувалось, 31-річного жителя обласного центру, поліцейські охорони передали колегам підрозділу кримінальної поліції.

Нині встановлюються обставини вказаної події та всі причетні до неї особи. Водночас вирішується питання правової кваліфікації.

Вернуться назад