DataLife Engine > Актуально > Житомирян попереджають про ускладнення погодних умов

Житомирян попереджають про ускладнення погодних умов


30.12. Разместил: yuriy
За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології 30 грудня на території області температура повітря становитиме від -5 до -1 градусів. На дорогах прогнозується ожеледиця. Поліцейські закликають учасників дорожнього руху бути максимально обережними. Обов’язково враховуйте погодні умови, вирушаючи у дорогу.

Шановні водії! Обов’язково користуйтеся пасками безпеки. До того ж, не забудьте подбати про безпечне перевезення своїх дітей - дотримуйтеся встановлених для цього правил з обов’язковим використанням спеціальних засобів, що допоможуть уникнути травмування під час руху автомобіля.

Перевірте ваш транспортний засіб на готовність до експлуатації відповідно до погодніх умов. Для цього зверніть увагу на стан склоочисників, обігрівачів салону та зовнішніх світлових приладів.

Керуючи автомобілем, будьте максимально обережними! Для цього враховуйте стан дорожнього покриття, час доби, погодні умови та обирайте безпечну швидкість руху, що дозволить вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки. Не забувайте вмикати ближнє світло фар чи протитуманні фари.

Пам’ятайте, що ожеледь на дорозі збільшує гальмівний шлях вашого транспортного засобу у кілька разів. Тому, якщо виникає необхідність зупинитися, знижуйте швидкість поступово, а при зупинці вмикайте аварійну світлову сигналізацію.

З особливою обережністю рухайтеся по мостах та естакадах, відмовтеся від ризикованих маневрувань, які за несприятливих погодних умов можуть привести до аварійних ситуацій.

Пішоходи, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху! Не намагайтеся переходити дорогу у невстановлених для цього місцях. Пам’ятайте про ожеледь, яка ускладнює рух кожного його учасника.

Перетинаючи проїзну частину навіть у дозволених для цього місцях, переконайтеся, що водії транспортних засобів помітили та зрозуміли ваші наміри. До того ж, не забудьте у темну пору доби забезпечте себе відповідним одягом зі світловідбиваючими елементами (нашивками, наліпками, браслетами, брелками тощо).

Пам’ятайте про свою безпеку

Вернуться назад