DataLife Engine > Актуально > Поліцейські вилучили рушницю у жителя Коростишівського району

Поліцейські вилучили рушницю у жителя Коростишівського району


17.01. Разместил: yuriy
Правоохоронці провели обшук в помешканні жителя с. Малих Кошарищ та вилучили гвинтівку і майже 4 десятка набоїв до неї. Нині триває встановлення обставин події у рамках розпочатого кримінального провадження.

У ході розслідування крадіжки, вчиненої нещодавно, поліцейські отримали судову ухвалу та 16 січня провели обшук у помешканні 57-річного жителя району. У результаті, окрім доказів майнового правопорушення, поліцейські виявили у приміщенні незареєстровану гвинтівку та 38 патронів калібру 5,6 мм. Господар розповів, що зброю знайшов у лісі та вирішив залишити собі.

Виявлене поліцейські вилучили та направили на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при МВС.

Триває встановлення всіх обставин у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Законодавством такі дії караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.

Водночас поліцейські закликають громадян одразу сповіщати правоохоронні органи у разі виявлення зброї, боєприпасів, вибухових речовин чи предметів, що можуть становити небезпеку. У разі такої знахідки не варто нічого торкатися, обмежити доступ до території та одразу ж зателефонувати за номером «102». Будьте обережні!

Вернуться назад