DataLife Engine > Актуально > У Бердичеві зобов’язали повернути споживачам зайво нараховану за опалення плату на загальну суму 1,22 млн грн

У Бердичеві зобов’язали повернути споживачам зайво нараховану за опалення плату на загальну суму 1,22 млн грн


25.02. Разместил: yuriy
Спеціалісти сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області на виконання Плану роботи на 2020 р. здійснили планову перевірку суб’єкта господарювання, який надає послуги з централізованого опалення мешканцям м.Бердичева Житомирської області.

У ході перевірки встановлено, що суб’єкт господарювання застосовував тарифи на послугу з централізованого опалення, які сформовані з порушенням вимог Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, за рахунок завищення планових витрат на збут послуги централізованого опалення для населення, зокрема на 11,94грн. за 1Гкал (з ПДВ) в діючому тарифі надавача послуги.

Сектором контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) суб’єкту господарювання надано припис щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних регульований цін (тарифів), яким вимагається:

– привести діючі тарифи до рівня економічно – обґрунтованих витрат;
– здійснити перерахунки та повернути споживачам зайво нараховану плату за послугу з централізованого опалення на загальну суму 1,22млн.грн.

Виконання поставлених приписом вимог в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області знаходиться на контролі.

Вернуться назад