DataLife Engine > Актуально > Наталія Остапченко прозвітувала про стан захворюваності на COVID-19 у Житомирській області

Наталія Остапченко прозвітувала про стан захворюваності на COVID-19 у Житомирській області


01.04. Разместил: yuriy
За минулу добу (31.03.2020) нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19 у Житомирській області не зареєстровано. Станом на 01 квітня 2020 року в області залишається зареєстрованими 5 лабораторно підтверджених випадка COVID-19.

Про це та про епідеміологічну ситуацію на території Житомирської області щодо COVID-19 йшлося під час брифінгу заступниці голови ОДА Наталії Остапченко та начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика сьогодні, 1 квітня.

“За минулу добу нових лабораторно підтверджених випадків COVID-19 не зареєстровано. Всього за добу надійшло 6 термінових повідомлень про підозру на коронавірус: по 1 повідомленню з Житомирського та Баранівського районів, по 2 повідомлення з м. Бердичева та м. Житомира,” — сказала Наталія Остапченко.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик додав, що оперативна інформація надходить від екстреної медичної допомоги, тому всі підозри захворювання на коронавірус ретельно перевіряються в лабораторному центрі невідкладно.

“На сьогоднішній день на самоізоляції в Житомирській області перебуває 977 осіб. Із них 899 приїхали із-за кородону та 78 є контактними особами. Контроль за дотриманням режиму самоізоляції здійснює поліція,” — повідомила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко.

Зверніть увагу! Щоденні брифінги керівництва області щодо ситуації з коронавірусною інфекцією на Житомирщині проходитимуть у новому форматі – лише в онлайн-трансляції. Кожен житель області може переглянути в режимі реального часу брифінг та поставити питання на сторінці Житомирської ОДА у Фейсбуці.

Представники засобів масової інформації області можуть підготувати питання до керівництва ОДА щодо ситуації з коронавірусом і надіслати їх до 12.00 кожного дня за такими номерами телефонів: (067) 923-88-11, (067) 339-23-84. Керівництво області надасть відповіді під час щоденного онлайн-брифінгу.

Вернуться назад