DataLife Engine > Актуально > У Житомирі триває підготовка до відкриття ДНЗ в межах послаблення карантинних заходів

У Житомирі триває підготовка до відкриття ДНЗ в межах послаблення карантинних заходів


21.05. Разместил: yuriy
З 25 травня буде дозволено відкривати дитячі садочки. Про це заявив заступник Міністра охорони здоров’я-головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, повідомляє Урядовий портал.

«Ми прив’язали відкриття дитячих садочків та запуск громадського транспорту для того, щоб можна було працювати та було де залишати дітей. Дошкільні заклади будуть відкриватися за певних умов. Вони опубліковані на сайті МОЗ для громадського обговорення. Ми прагнемо зібрати всі слушні рекомендації від батьків, власників дитячих садочків та МОН. Здоров’я батьків та дітей – в пріоритеті», – зазначив Віктор Ляшко.

У Департаменті освіти Житомирської міської ради триває підготовка до відкриття дитячих навчальних закладів. Поки чекають узгоджених рекомендацій від Уряду, займаються закупівлею термометрів, дезінфікуючих засобів тощо.

Карантинні заходи послабили, але загроза коронавірусу нікуди не зникла. Тому заступниця міського голови Марія Місюрова радить батькам вести дітей в садочки лише за критичної необхідності.

«Наголошую, що в дитячі садки прийматимуть лише здорових малюків. Їх попередньо оглядатиме медпрацівник закладу. Ніяких додаткових довідок надавати не потрібно», – повідомила Марія Місюрова.

Вернуться назад