DataLife Engine > Актуально > У найскладніших умовах працівники житомирського водоканалу успішно виконали масштабне завдання

У найскладніших умовах працівники житомирського водоканалу успішно виконали масштабне завдання


06.07. Разместил: yuriy
4-5 липня працівники КП «Житомирводоканал» провели масштабні роботи на водопровідних мережах нашого міста, здійснивши заміну обладнання у двох водопровідних павільйонах, запірної арматури - у 9 камерах та приєднавши мешканців Сквирського шосе до новопрокладеного трубопроводу.

Роботи тривали безперервно - протягом 40 годин. Завдяки професіоналізму і завзятості кілька десятків працівників комунального підприємства успішно виконали поставлене завдання.

Замінено старе обладнання у 9 водопровідних камерах, які знаходяться на перехресті вул. Шевченка - вул. Великої Бердичівської, вул. Великої Бердичівської - вул. І. Кочерги, вул. Вокзальної - вул. Гоголівської, вул. Шевченка, перехресті вул. І. Мазепи - вул. Київської, вул. І. Мазепи - вул. М. Грушевського, вул. Хлібної - вул. М. Грушевського, вул. Гоголівської - вул. Князів Острозьких, вул. Чуднівської, перехрестя пров. Нагірного - вул. Чуднівської.

Підрядна організація “Ріко” на водопровідній насосній станції провела комплексну модернізацію павільйонів, встановивши на них нове обладнання. У цей час “КСМ-груп” здійснила заміну обладнання у водопровідній камері на вул. Чуднівській та під’єднала до новопрокладеного трубопроводу абонентів, які проживають на Сквирському шосе.

Необхідність реконструкції та технічного переоснащення об’єктів пояснюється їх фізичною зношеністю. А проведені роботи дозволили замінити фізично зношене радянське устаткування та технології на сучасне обладнання та європейські технології.

Дякуємо працівникам КП «Житомирводоканал» за зміни у найважливішій для міста інфраструктурі!

Дякуємо житомирянам за розуміння та підтримку! Незручності від призупинення водопостачання, спричиненні виконанням важливих для міста робіт, були тимчасові, а результат від виконаних робіт – відчутним на роки!

Вернуться назад