DataLife Engine > Актуально > Підсумковий брифінг Житомирської ОДА станом на 07 вересня щодо ситуації з коронавірусом в області

Підсумковий брифінг Житомирської ОДА станом на 07 вересня щодо ситуації з коронавірусом в області


07.09. Разместил: yuriy
Станом на 10.30 на Житомирщині діагноз COVID-19 підтверджено у 3746 осіб, з яких 68 – за минулу добу. Про це йшлося сьогодні, 07 вересня, на щотижневому підсумковому брифінгу облдержадміністрації щодо ситуації з коронавірусом у Житомирській області за участю заступниці голови ОДА Наталії Остапченко та начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика.

“З моменту проведення останнього брифінгу кількість нових випадків захворювання на коронавріусну інфекцію становить 447. На жаль, за останній тиждень кількість летальних випадків збільшилася на 7. Всього від ускладнень, викликаних COVID-19, в області померло 74 особи. Одужало з моменту проведення останнього брифінгу 219 чоловік. Всього – 2089”, – зазначила Наталія Остапченко.

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик поінформував, що станом на сьогодні в Житомирській області зберігається стабільно висока захворюваність на коронавірусну інфекцію – 70-73 на 100 тис. населення. Так, на стаціонарному лікуванні з діагнозом COVID-19 знаходяться 218 пацієнтів, на амбулаторному – 1364. Серед важких пацієнтів семеро перебувають на штучній вентиляції легень, 32 особи – на кисневій підтримці. Серед тих, хто захворів на коронавірусну інфекцію, 310 медичних працівників та 217 дітей. Важких серед них немає.

Вернуться назад