DataLife Engine > Актуально > У період карантину рятувальники не забувають нагадувати населенню правила безпеки

У період карантину рятувальники не забувають нагадувати населенню правила безпеки


11.09. Разместил: yuriy
Поки в країні діє адаптивний карантин більшість різноманітних заходів тимчасово припинилась. Однак надзвичайні події виникають щоденно, незважаючи ні на що. Саме тому рятувальники все рівно намагаються проводити профілактичну роботу для запобігання надзвичайним подіям, але з дотриманням протиепідеміологічних заходів.

Зокрема, у смт Ємільчине фахівці ДСНС провели комплексний профілактичний рейд. Рятувальники зосередили увагу населення на безпеці у побуті, забороні спалювання сухої рослинності, а також убезпечення від коронавірусної інфекції. Попільнянські вогнеборці, у свою чергу, провели відпрацювання сіл Мала Волиця та Сокильча. Роз’яснювальну роботу фахівці проводили, в першу чергу, у багатодітних, кризових сім’ях та серед осіб категорії ризику – одиноких літніх громадян та тих, котрі зловживають спиртними напоями. Дотримуючись протиепідеміологічних заходів рятувальники нагадали селянам правила пожежної безпеки в побуті. Особливо акцентували увагу на попередженні пожеж в осінньо-зимовий період.

Крім того, фахівці Служби порятунку «101» звернули увагу людей на суворе дотримання правил пожежної безпеки під час проведення господарських робіт, особливо при спалюванні сухої рослинності та сміття, а також при виявленні вибухонебезпечних предметів. Адже будь-яка недбалість може призвести до великого лиха – втрати житла, травмування та навіть і до загибелі.

Зважаючи на те, що розпочався новий навчальний рік, більшість дітей Житомирщини ходять до шкіл, але повертаючись з уроків поки батьки на роботі, вдома необхідно не забувати про безпеку. Тому батьки повинні постійно нагадувати своїм дітям елементарні правила безпеки життєдіяльності. Інакше через недбалість дорослих і нехтування елементарними правилами дітьми можливе виникнення трагічних подій.

Подібні профілактичні заходи рятувальники продовжують планувати по усій області, адже навіть в умовах карантину це необхідний превентивний засіб. Звичайно, подібна робота проходитиме лише з дотриманням усіх обмежень.

Вернуться назад