DataLife Engine > Актуально > Поліцейські виявили наркотики за місцем проживання двох жителів Попільнянщини

Поліцейські виявили наркотики за місцем проживання двох жителів Попільнянщини


13.01. Разместил: yuriy
4 січня правоохоронці провели санкціоновані обшуки в приватних домогосподарствах, маючи обґрунтовані підозри щодо зберігання господарями заборонених речовин. У результаті вилучили подрібнену рослинну масу, попередньо – наркотичні засоби.

На початку січня дільничний офіцер поліції, спілкуючись з громадянами, отримав інформацію про ймовірне зберігання жителем с. Миролюбівки заборонених речовин. Відтак на підставі судової ухвали поліцейські 11 січня провели обшук за місцем проживання 23-річного чоловіка. У результаті у підсобному приміщенні виявили висушені рослини та вже подрібнену суху рослинну масу, попередньо – коноплі, вагою близько 200 г та фрагменти пристрою для куріння наркотичного засобу. Чоловік пояснив, що особисто вживає наркотичні засоби і виявлене призначалось для його особистого споживання.

Цього ж дня попільнянські поліцейські провели обшук за місцем проживання 33-річного жителя с. Кошляків. Чоловік також зберігав вдома пакунок з подрібненою рослинною масою.

На місцях подій працювала слідчо-оперативні групи поліції. Виявлене вилучено та буде направлено до Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Нині триває з’ясування всіх обставин подій.

Відповідно до ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України такі протиправні діяння караються штрафом від 1000 до 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 5 років.

Вернуться назад