DataLife Engine > Актуально > У Житомирі поліцейські змагались у практичній стрільбі

У Житомирі поліцейські змагались у практичній стрільбі


19.05. Разместил: yuriy
19 травня у Головному управлінні Нацполіції в області відбувся відомчий чемпіонат з практичної стрільби. Представники структурних, територіальних та стройових підрозділів змагались у вправності володіння зброєю. Переможцями стали поліцейські Управління КОРД, Коростенського районного управління та Новоград-Волинського районного відділу.

Організатори змагань, працівники відділу професійної підготовки Управління кадрового забезпечення, перед їх початком провели з учасниками відповідний інструктаж та ознайомили з Положенням про проведення чемпіонату ГУНП з практичної стрільби. Потому відбулося жеребкування.

Усі учасники, а це майже три десятка поліцейських, виконували вправу «Ель-Президент»: після розвороту швидкісна стрільба з пістолета по трьох нерухомих мішенях з переносом вогню та бойовою заміною магазину. Їх результати влучності, час, а також дотримання правил чемпіонату сумувались.

Відтак за підсумком названих показників переможцем змагань став поліцейський Управління Корпусу оперативно-раптової дії, срібним призером – інспектор сектору реагування ПП Коростенського районного управління Максим Шидловський, а бронзовим – старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції Новоград-Волинського районного відділу Роман Ясіневич.

- Такий чемпіонат ми проводимо для популяризації занять спортом серед поліцейських, підвищення рівня їх спортивної майстерності, фізичної загартованості та загалом підтримання належної форми та вправності, - прокоментував начальник ГУНП в Житомирській області Юрій Олійник.

Переможці отримали заохочувальні відзнаки та дипломи

Вернуться назад