DataLife Engine > Актуально > Після виходу Житомира з «червоної» зони міська рада нагадує про дотримання Регламенту сесії

Після виходу Житомира з «червоної» зони міська рада нагадує про дотримання Регламенту сесії


16.06. Разместил: yuriy
У зв’язку з виходом Житомира з «червоної» зони карантину міська рада повертається до вимог Регламенту при підготовці та проведенні сесійних засідань. Під час складної епідеміологічної ситуації з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби сесія Житомирської міської ради транслювалася онлайн без присутності громадськості.

Згідно з Регламентом доступ громадян України до засідань сесії міськради відбувається за попереднім записом та наявністю документа, що посвідчує особу. Реєстрація відбувається в день пленарного засідання, але не пізніше ніж за одну годину до його початку. Кількість присутніх не може перевищувати кількість місць у сесійній залі. Представники ЗМІ реєструються шляхом проходження акредитації.

Під час роботи сесії забезпечується відеотрансляція виконавчими органами міськради. Представники ЗМІ мають змогу здійснювати фото- і відеозйомку, звукозапис із застосуванням стаціонарної апаратури, транслювати сесію через інтернет, гучномовці, аудіоозвучувальну техніку, радіо, телебачення тощо. Гласність ради забезпечується і через офіційне оприлюднення проєктів рішень на вебсайті Житомирської міської ради.

Місце розташування представників засобів масової інформації – на балконі.

Право громадян України бути присутніми на пленарному засіданні не обмежується, за винятком осіб, які в ході засідання здійснюють протиправні дії (ініціювання бійки, хуліганських дій, виступи та репліки у нетверезому стані тощо).

Вернуться назад