DataLife Engine > Актуально > У Бердичіві поліцейські проаналізували алгоритми співпраці з громадськими формуваннями

У Бердичіві поліцейські проаналізували алгоритми співпраці з громадськими формуваннями


20.09. Разместил: yuriy
У Бердичівському районному відділі поліції днями відбулась зустріч працівників служби превенції з представниками місцевих громадських формувань з питань ефективності взаємодії.

Нині на Бердичівщині створено та працює 3 громадських формування "Честь та порядок", "Захист та правопорядок" і "Град". До їх складу входять більше 200 жителів району, з них 160 - залучалися до охорони громадського порядку упродовж 2021. Під час спільних з поліцейськими профілактичних заходів було припинено 23 адміністративних правопорушень.

Під час зустрічі учасники обговорили питання патрулювання міста та алгоритми залучення представників громадських формувань до цієї роботи, а також до інших превентивних заходів та розшуку зниклих, у тому числі дітей, сприяння оперативному розкриттю злочинів тощо.

Поліцейські нагадали присутнім вимоги нормативно-правових актів щодо діяльності громадських формувань та узгодили графіки спільних патрулювань на наступний квартал.

Заступник начальника відділу превентивної діяльності Бердичівського РВ Олег Остріцький, підсумовуючи результати зустрічі, акцентував увагу на важливості співпраці громадських формувань з поліцейськими.

- Ми спільно робимо одну важливу справу – забезпечуємо правопорядок та безпеку на Бердичівщині.

Вернуться назад