DataLife Engine > Актуально > З початку року на Житомирщині поліцейські провели майже 6 тисяч перевірок дотримання карантинних обмежень

З початку року на Житомирщині поліцейські провели майже 6 тисяч перевірок дотримання карантинних обмежень


20.01. Разместил: yuriy
Відповідно інформації МОЗ України з 20 січня регіон переведений у «помаранчевий» рівень епіднебезпеки. Поліцейські продовжують у співпраці з представниками інших уповноважених служб проводити щоденну профілактичну роботу серед населення та контролюють дотримання суб’єктами господарювання вимог протиепідемічної безпеки.

Станом на 20 січня на території області клінічно підтверджено 144 464 випадки захворювання на коронавірус COVID-19 з моменту реєстрації першого хворого, з початку 2022 року зареєстровано понад 3,8 тисячі таких випадків. Водночас від ускладнень коронавірусної хвороби померли 3 315 жителів регіону, з них 4 – за минулу добу.

Поліцейські разом з представниками Держпродслужби та органів місцевого самоврядування продовжують роз’яснювальну роботу серед населення та проводять перевірки суб’єктів господарювання у різних сферах діяльності щодо дотримання працівниками та відвідувачами необхідних вимог протиепідемічної безпеки. З початку 2022 року на Житомирщині вони здійснили 5 908 таких перевірок.

За цей час було зафіксовано 875 правопорушень, з них у 573 випадках громадяни ігнорували вимоги щодо використання засобів індивідуального захисту (ч. 2 ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП). Також поліцейські оформили 302 адміністративних протоколи за порушення, учинені власниками та працівниками розважальних та торгівельних закладів, інших установ, перевізниками (ч. 1 ст. 44-3 КУпАП).

Поліцейські закликають жителів Житомирщини дотримуватися визначених правил карантину задля запобігання поширенню коронавірусу. Бережіть себе та близьких та будьте здорові!

Вернуться назад