DataLife Engine > Актуально > На Житомирщині за добу рятувальники загасили 19 пожеж сухої трави

На Житомирщині за добу рятувальники загасили 19 пожеж сухої трави


03.04. Разместил: yuriy
19 пожеж у природних екосистемах ліквідовано упродовж минулої доби рятувальниками Житомирщини. Загальна площа, пройдена вогнем, склала понад 19 га.
У весняний період вітряна погода створює загрозу швидкому розповсюдженню таких пожеж на більшу площу, а на ліквідацію витрачаються значні ресурси.
Серед пожеж найскладнішою упродовж доби була ділянка поблизу села Миролюбів Лугинської територіальної громади. Повідомлення про займання до Служби порятунку «101» надійшло о 13:21.

Одразу на місце події були залучені п'ять відділень пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС та працівники і техніка Білокоровицького лісгоспу. Адже на землях запасу Олевської об’єднаної територіальної громади горіла суха рослинність на площі 7 га. Вітряна погода викликала загрозу розповсюдження полум’я на більшу територію та лісовий масив.

Спільними зусиллями рятувальників та лісівників о 20:00 пожежу вдалося ліквідувати, окрім того - врятувати лісовий масив. Вогнем пройдено 8 га території.
На місці події від ДСНС працювало 25 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки, ще стільки ж техніки - від лісгоспу. Причина пожежі встановлюється.

Зважаючи на пожеженебезпечний період, рятувальники закликають населення утриматися від будь-якого розведення вогню на відкритій території, спалювання залишків сухої рослинності та припинити кидати недопалки цигарок у траву, на узбіччя чи сміття.
У випадку виявлення займань сухостою — оперативно телефонувати за номером 101 чи 112

Вернуться назад