DataLife Engine > Актуально > В Малинському районі - дві трагедії на крихкій кризі

В Малинському районі - дві трагедії на крихкій кризі


15.12. Разместил: yuriy
В Малинському районі сталося дві трагедії на крихкій кризі. Про це повідомляє голова Малинської РДА Юрій Рудченко у себе на сторінці у Фейсбук.

Сьогодні в зв’язку з трагедіями на крихкій кризі, що сталися в селах Гамарня та Іванівка Малинського району, виїхав на місця нещасних випадків.

У селі Іванівка трагедія сталася 14 грудня. Місцеві хлопчики гралися біля ставу, один із них вибіг на крихкий лід і провалився. Діти побігли по допомогу, але було вже пізно, дитина зникла під льодом. Учора пошуки нічого не дали. Сьогодні виїхав разом з рятувальниками на місце трагедії. Сьогодні, близько 11:00 тіло хлопчика було знайдено.

Про зникнення 56-річного жителя села Гамарні, який ще минулої суботи, 10 грудня, пішов на риболовлю й не повернувся, днями місцевий відділок поліції повідомили рідні чоловіка. Спершу вони самі намагалися знайти рибалку, однак біля ополонки за декілька метрів від берегу водосховища неподалік лісотехнікуму, виявили тільки його речі.

Після огляду місця трагедії, у понеділок, 12 грудня, ні правоохоронцям, ні рятувальникам 13-ої ДПРЧ Малина, чоловіка знайти не вдалося. Та й група водолазів, які за викликом приїхали із обласного центру, тіла під водою не виявили.

Аби продовжити пошуково-водолазні роботи потрібно почекати, щоб лід більше замерз. То ж, пошуки рибалки відновились сьогодні в другій половині дня.
В зв’язку з цим проведено ряд заходів: 1. Проведено нараду з керівниками відділів РДА, організацій, установ, щодо питання попередження нещасних випадків на кризі водоймищ району протягом зимового періоду; 2. Навчальними закладами району проводиться додатково роз’яснювальна робота з учнями та вихованцями дошкільного віку стосовно безпечного поводження біля водойм.

Я особисто звертаюся до кожного з батьків: слідкуйте за дітьми, адже розваги на кризі можуть закінчитися печально. Також прошу рибалок не виходити на кригу без супроводу друзів, а ще краще – утриматися від цього хобі.
, - закликає чиновник

Вернуться назад