DataLife Engine > Бізнес > Команда Суспільного Житомира інформуватиме про найважливіше у день виборів

Команда Суспільного Житомира інформуватиме про найважливіше у день виборів


23.10. Разместил: yuriy
Команда Суспільного Житомира інформуватиме про найважливіше у день виборів

У день місцевих виборів, 25 жовтня, Житомирська команда Суспільного мовника весь день працюватиме для того, аби розповідати про перебіг виборів в місті та області.

В етері Суспільного Житомир буде три спецвипуски новин о 14:00, 17:00 та 19:00. Інформаційним випуском о 19:00 розпочнеться тематична передача «Сьогодні. Головне».

«В ефірі спецвипуску проєкту «Сьогодні. Головне», ведучі разом із експертами з громадянської мережі «Опора» та правоохоронцями будуть обговорювати особливості виборчого процесу у регіоні. А про перебіг місцевих виборів, які проведуть згідно з новим виборчим законодавством, розкажуть у студії кореспонденти Суспільного, які цього дня зніматимуть сюжети з різних районів Житомирщини», — каже в.о. продюсера UA: ЖИТОМИР Костянтин Кас’ян.

«Найбільша відповідальність в цей день буде саме на наших регіональних ньюзрумах. Вони готують для своєї місцевої аудиторії три телевізійні випуски Новин, працюватимуть для загальнонаціональних Новин на UA: ПЕРШИЙ. Закриватимуть своїми включеннями і репортажами щогодинні ефіри на Українському радіо. Новини на радіо Промінь. Ну і, звісно, цифрові платформи — найоперативніші майданчики. Не забуваємо, що і вечірній марафон Суспільної Студії теж частково буде підтримуватись кореспондентами Новин», – розповів генеральний продюсер інформаційного мовлення Суспільного Федір Скрипник.

За словами Федора Скрипника, незважаючи на таке навантаження у день виборів, багато регіональних новинарів планують оперативно інформувати про перебіг подій і на радіохвилях і підбити підсумки у вечірньому телевізійному ефірі «Сьогодні. Головне».

Вернуться назад