DataLife Engine > Бізнес > «Укрпошта» шукає працівників для роботи пересувних відділень

«Укрпошта» шукає працівників для роботи пересувних відділень


13.01. Разместил: yuriy
Житомирська дирекція АТ "Укрпошта" зареєструвала у службі зайнятості близько ​30 вакансій. Потрібні начальники і листоноші пересувних відділень та оператори поштового зв'язку.

Задля добору працівників на вакантні місця по Житомиру, 11 січня у Житомирський міський центр зайнятості організували ярмарок вакансій для безробітних.

Начальниця відділу підбору персоналу Віра Каленська презентувала 15 присутнім на зустрічі шукачам роботи підприємство, розповіла про умови праці та вимоги до претендентів.

Представниця «Укрпошти» поінформувала і про пересувні відділення – новий проєкт, який позитивно зарекомендував себе в межах Житомирського району та активно набирає обертів по всій області. Адже йдеться про повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у невеликі села та хутори з населенням до 1200 жителів. Такі відділення потрібні, аби жителі навіть найвіддаленіших і найменших населених пунктів отримали всі потрібні їм поштові, логістичні й фінансові послуги.

Безробітні активно цікавились пропозиціями праці, спілкуючись з представником роботодавця особисто. За результатами ярмарку 5 безробітних домовились про співбесіду безпосередньо на підприємстві та отримали направлення на роботу.

Вернуться назад