DataLife Engine > Бізнес > Наталія Остапченко привітала працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Житомирщини з професійним святом

Наталія Остапченко привітала працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Житомирщини з професійним святом


08.09. Разместил: yuriy
У другу неділю вересня відзначають День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. Цьогоріч, це ювілейний 30-тий день газівника у Незалежній Україні, другий в умовах повномасштабного вторгнення.

Наталія Остапченко привітала працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Житомирщини з професійним святом


Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, сьогодні, 08 вересня, напередодні професійного свята, у Житомирській філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» відбувся урочистий захід для працівників. Участь в урочистостях взяла перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко.

Вона подякувала працівникам критичної інфраструктури, які роблять значний вклад в підтримку економіки та енергетичної безпеки регіону та наголосила на важливості співпраці усіх енергетиків задля злагодженого проходження опалювального сезону.

“Завдяки нашим Захисникам та Захисницям працівники критичної інфраструктури можуть щоденно виконувати свою роботу. Дякую працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Житомирщини за те, що ви з честю та гідністю виконуєте свою роботу та принагідно вітаю вас з прийдешнім святом”, — зазначила Наталія Остапченко.

Нагадаємо, що з 01 вересня, розподіляти газ у Житомирській області розпочала Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України». Майже 2 тисячі працівників, у штатному режимі, забезпечують безперебійний та безаварійний розподіл газу усім категоріям споживачів області.

Вернуться назад